eDarling – czy warto się zarejestrować?

Strona edarling.pl
Strona edarling.pl
eDarling jest portalem randkowym, który umożliwia swoim użytkownikom nawiązanie nowych znajomości. Serwis powstał cztery lata temu w Berlinie. Został założony przez Lukasa Brosseder i DavidaKhalil. Na rynku polskim portal pojawił się trzy lata temu.

eDarling prowadzi swoją działalność w sumie w trzynastu państwach na całym świecie min. w Meksyku, Rosji, Czechach, Turcji, Szwajcarii, Chile, Holandii, Hiszpanii, Francji i innych. Obecnie serwisem kieruje przedsiębiorstwo Affinitas GmbH.

W skład inwestorów serwisu wchodzą: Bank inwestycyjny w Berlinie, Rocket Internet, Eharmony i inni. Serwis ma ponad czternaście milionów użytkowników na całym świecie, w tym dwa miliony polskich użytkowników. W Polsce eDarling jest jednym z najbardziej popularnych serwisów randkowych. Użytkownicy otrzymują propozycje partnerów, którzy są dobierani na podstawie metody matching. Podstawą tej metody jest test psychologiczny, w którym wykorzystywany jest model osobowościowy tzw. „wielka piątka”.

Model składa się z pięciu czynników takich jak: ekstrawersja, sumienność, ugodowość, otwartość na doświadczenia oraz neurotyczność. Poza tym w teście pojawiają się również pytania dotyczące oczekiwań użytkownika wobec potencjalnego partnera, preferencji oraz danych demograficznych.

eDarling – załóż darmowe konto. Promocja kończy się 19.08.19

Na podstawie tego testu użytkownik otrzymuje propozycje partnerów, którzy według tej metody najbardziej pasują. Test użytkownik wypełnia zaraz po rejestracji. Założenie konta oraz test są bezpłatne. Natomiast korzystanie z wszystkich usług wymaga opłaty. Użytkownik może wykupić członkostwo na kwartał, pół roku lub rok.

eDarling - opinie z forum:

  • Powiem tak jamam tam konto ale od poczatku nie nastawialam sie ze znajde tam milosc swojego zycia;p Poznalam fajne osoby, z którymi mam kontakt. Jezeli chcesz po prostu z kims pogadac to polecam,a jezeli szukasz chłopaka to tez poelcam tylko sie nie nastawiaj za bardzo;p bo to wcale nie jest takie proste;p

 1. eDarling – załóż darmowe konto

 2. W zasadzie portal randkowy jak każdy inny, ale według mnie maja jedna zalete, jest naprawdę dużo ludzi zarejestrowanych i to aktywnych, jest z kim pogadać i poflirtować.

 3. w zasadzie w porządku i jestem zadowolony z tego portalu, irytuje trochę długie czekanie na odpowiedzi z obsługi klientów, ale to szczegół

 4. eDarling – załóż darmowe konto

 5. Po pierwsze to jest bardziej portal matrymonialny, a nie randkowy. To jest lekka różnica. Po drugie trzeba wspomnieć, że w regulaminie jest haczyk, na który trzeba uważać. Chodzi o automatyczne przedłużanie abonamentu, jeśli wykupisz abonament np. na 3 miesiące i odpowiednio wcześniej nie zgłosisz im, że rezygnujesz z konta, to automatycznie przedłużają Ci abonament i pobierają opłatę z konta. Trzeba o tym pamiętać, bo na forach sporo osób pisze, że w ten sposób dali się nabrać. Dodatkowo na tym portalu mamy dostęp jedynie do profili osób, które są w jakimś stopniu do nas dopasowanie. Nie możemy sobie wyszukać osób według własnych kryteriów bardziej szczegółowych, dostajemy jedynie oferty osób, które na podstawie testu zostały sklasyfikowane jako te najbardziej do nas dopasowane.

  Generalnie cenię ideę portali matrymonialnych, bardziej przemawiają do mnie niż zwykłe portale randkowe (te testy dopasowania moim zdaniem są bardzo pomocne), jednak z tej półki portali bardziej pasuje mi portal mydwoje, też matrymonialny, a moim zdaniem z lepszym (bardziej profesjonalnym) testem, a w dodatku we własnym zakresie też można szukać kandydatów, nie trzeba tylko i wyłącznie zdawać się na wyniki testu.

 6. Moje drogie Panie tutaj każdy mężczyzna jest przedsiębiorcą albo ma swoją działalność a tak naprawdę szukają dobrze sytuowanej kobiety.Niewymowne propozycje hoteli,seksu itp.Twierdzą,że są wolni ,po rozwodach albo w separacji.Prawda przeważnie jest inna.Potem następują ogromne kłopoty.

 7. Właśnie odkryłam że jest tutaj mój partner i umawia się z kilkoma kobietami z różnych miast. Szkoda że tego nie można zweryfikować lub oznaczyć takiej osoby , bo żal mi tych kobiet

 8. Niestety jest dokładnie tak,jak mówi Iwa.
  Zalogowałam się, żeby poznać partnera na związek. Znalazłam dopasowanego, wykształconego i wierzącego mężczyznę, który jak się okazało po dwóch spotkaniach liczył tylko na seks, choć w wiadomościach pisał, że chce poznać na poważnie do związku i założenia rodziny.

 9. Poznałam „wymarzonego” faceta, pomogłam mu finansowo, bo wpadł w kłopoty. Zaginał.
  Pojawił się po jakimś czasie na portalu, z nowym imieniem i nowa tożsamościa.
  Bardzo się zawiadłam.

 10. Nie rozumiem, dlaczego trzeba płacić tak wyskoki abonament za propozycje często od czapy, bez zdjęć i z drugiego końca Polski. Trafić kogoś normalnego i dopasowanego to rzadkość. Gdyby nie tak wyskoki abonament można by próbować.

 11. Jestem na portalu od wczoraj. Zastanawiam się, dlaczego nigdzie nie ma statusu użytkowników: rozwiedziony, wdowiec, w separacji…?

 12. Ja jestem po raz pierwszy zarejestrowany na takim portalu, i powiem szczerze, mam wielkie wątpliwości, mam wrażenie że moje wiadomości giną gdzieś w chmurach

Dodaj komentarz