feromony btb – jak uzywac ??

feromony btb – jak uzywac ??
5 (100%) 1 vote[s]

Kupiłem sobie niedawno feromony btb i zamierzam wybrać się pierwszy raz na balety stosując to tylko nie wiem jak dokładnie powinno się to uzywac. Ile tego zaaplikować na siebie, gdzie i kiedy tak naprawdę? Ktoś wie może?

Komentarze:

  1. Wiesz co, tak naprawdę feromony zazywa się w miare potrzeby, nie ma chyba gornej granicy stosowania tego, a przynajmniej tak mnie się wydaje. Co do tego gdzie jest aplikować to ja uważam, ze najlepie na szyję, tam jest zakraplacz zazwyczaj i jedna kropla zupełnie starcza. Możesz poprawić po kilku godzinach i w iblu zaaplikować na przykład kolejną krople.

  2. Te BTB powinno się generalnie stosować nie więcej niż6 kropel dziennie, ale ogolnie za jednym razem aplikuje się jedna kropelke i faktycznie ja tez uważam, ze szyja jest najlepsza bo dobrze odslonieta jest zazwyczaj to się to wszystko dobrze uwalnia. Ja jak jestem 6 godzin na imprezie, tak średnio to jedną sobie aplikuje przed wyjście, a druga krople tak w polowie baletów.

  3. Feromony to się stosuje tak naprawdę w miare potrzeb. Jak widzisz ze już dzialane słabnie to możesz isc do toalety i kolejna kropelke sobie dac. Ja tez stosuje na szyje, dobre jest to, ze cena tych feromonów jest niby wysoka, ale to starcza na kilka miesięcy, nawet jak się codziennie stosuje takz e mysle ze warto wydac trochę kasy na lepszej jakości feromony.

Dodaj komentarz