feromony npa – opinie

feromony npa – opinie
5 (100%) 1 vote

Witajcie dziewczyny. Kiedyś kupiłam sobie feromony dla kobiet gdzieś na bazarze i specjalnie nie zauważyłam żebu działały. Ktoś mi potem powiedział ze to pewnie dlatego ze kupiłam tanie podróbki i nie mam się co zrażać. Kilka osób polecało mi już npa dla kobiet i opinie w sieci faktycznie są niezłe.Naprawdę tak jest czy to ściema?

Komentarze:

  1. Według mnie to właśnie te npa, jeśli chodzi o feromony dla kobiet, są naprawdę spoko i nie spotkałam lepszych póki co. Oczywiście na rynku jest tyle różnych marek feromonów, że ciężko powiedzieć ze coś jest najlepsze, ale z tch co ja stsowałam to z npa jestem bardzo zadowolona wiec śmiało mogę ci poelcić.

  2. Teraz to się nawet opłaca kupować te npa bo wychodzi naprawdę tanio.Wejdź sobie na stronie feromony.pl i tak w ogole to ja polecam tam kupować bo to witryna dystrybutora to raczej nie trafisz tam na podróbki tak jak zrobiłaś to wcześniej. NPA jest teraz w promocji, że jak kupisz za 199zł to flakon ma aż 15 ml, wiec to kochana starcza na rok jeślistosujesz na przykład rylko na imprezy, a same feromony są spoko.

  3. Ja ci mogę jeszcze polecić te feromonki btb bo są niezłe, ale npa też sa spoko, działanie widze wyraźnie bo jak ide z tym na impreze to faceci są dla mnie milsi, ślinią się i w ogóle, a tak to szczególnie te osiłki potrafią być orfdynarne i wulgarne. NPa faktycznie sa teraz w promocji, wiec jeśli chcesz kupic cos taniej ale dobrego to raczej dobry wybór.

Dodaj komentarz