feromony npa – opinie

feromony npa – opinie
5 (100%) 1 vote[s]

Witajcie dziewczyny. Kiedyś kupiłam sobie feromony dla kobiet gdzieś na bazarze i specjalnie nie zauważyłam żebu działały. Ktoś mi potem powiedział ze to pewnie dlatego ze kupiłam tanie podróbki i nie mam się co zrażać. Kilka osób polecało mi już npa dla kobiet i opinie w sieci faktycznie są niezłe.Naprawdę tak jest czy to ściema?

Komentarze:

  1. Według mnie to właśnie te npa, jeśli chodzi o feromony dla kobiet, są naprawdę spoko i nie spotkałam lepszych póki co. Oczywiście na rynku jest tyle różnych marek feromonów, że ciężko powiedzieć ze coś jest najlepsze, ale z tch co ja stsowałam to z npa jestem bardzo zadowolona wiec śmiało mogę ci poelcić.

  2. Teraz to się nawet opłaca kupować te npa bo wychodzi naprawdę tanio.Wejdź sobie na stronie feromony.pl i tak w ogole to ja polecam tam kupować bo to witryna dystrybutora to raczej nie trafisz tam na podróbki tak jak zrobiłaś to wcześniej. NPA jest teraz w promocji, że jak kupisz za 199zł to flakon ma aż 15 ml, wiec to kochana starcza na rok jeślistosujesz na przykład rylko na imprezy, a same feromony są spoko.

  3. Ja ci mogę jeszcze polecić te feromonki btb bo są niezłe, ale npa też sa spoko, działanie widze wyraźnie bo jak ide z tym na impreze to faceci są dla mnie milsi, ślinią się i w ogóle, a tak to szczególnie te osiłki potrafią być orfdynarne i wulgarne. NPa faktycznie sa teraz w promocji, wiec jeśli chcesz kupic cos taniej ale dobrego to raczej dobry wybór.

  4. Siemano dziewczyny, brałam to parę razy, Jaja są z tym 🙂 , wystarczy po buźkach popatrzeć się na innych, od razu zmiana nastawienia na bardziej pozytywne i widać więcej dystansu/szacunku, gorzej jak mi moje drogie koleżanki będziecie to podpierdzielac to wtedy macie że tak się wyrażę „przesrane”, bo niektórych nie stać albo nie mają odwagi sobie tego kupić… frajery. No cóż nie każdy „może”. Możecie mi dislike w dół dawać za ten komentarz, ale sorry w dupie to mam, komuś trzeba za to zrobić. Pozdrawiam.

    Genowefa

Dodaj komentarz