gdzie mozna kupic zytax ?

gdzie mozna kupic zytax ?
5 (100%) 1 vote

Potrzebuje pomocy ludzie. Moja kobieta znalazła w interncie reklamę zytax, to jest taki suplement na te męskie możliwości seksualne i bardzo chce zebym sobie kupic i spróbował. Sam w sumie jestem ciekaw jak to działa bo niestety mam problemy z erekcją dość duże. Problem jednak w tym, ze nie mam zielonego pojęcia gdzie można kupić to coś. Może ktoś stosował i powie gdzie kupił?

Komentarze:

  1. Po pierwsze od razu mogę ci powiedzieć, ze nie marnuj czasu na chodzenie po aptekach. Ja wlasnie zrobiłem ten błąd i chyba odwiedziłem połowe tych c mam w miescie, a mieszkam w dość duży miescie, także sam rozumiesz. Nie ma tego w apetekach, a przynajmniej tak mi się wydaje bo skoro w tylu byłem i wszędzie to nie wiedzieli nawet o co mi chodzi tak naprawdę…ogólnie to ja w końcu kupułem to sobie na stronie producenta i naprawdę jestem zadowolony. Troche się obawiałem bo nie lubie zakupów internetowyc to na wszelki wziałem wysyłke za pobraniem, ale wszystko było OK na szczęście. Paczka doszła w sumie po kilku dniach, dyskretnie zapakowana to nikt nie wiedziałby co tam jest choć na tym mi akurat nie zależało. Mnie się wydaje, ze to można wlasnie tylko tam kupować, ale może się myle oczywiście.

  2. To prawda, ze raczej w aptekach to tego nie uda ci się znalzec bo producent zytaxu wyraźnie podkresla to, ze sprzedają ten suplement tylko i wyłącznie na swojej stronie. Ta strona producenta to dokładnie zytax.pl, bo ta osoba wyżej nie podala tego adresu. Generalnie to mnie się wydaje, ze takie rzeczy ogólnie najlepiej kupować lasnie na stronach producenta bo raz ze masz wieksza pewność ze to jest oryginalne i tak naprawdę bezpieczne, a druga sprawa to ze w razie jakby było coś nie tak to wiesz gdzie reklamować i takie tam, a jak kupisz w jakimś mnieznanym miejscu to potem szukaj wiatru w polu…no tak mi się wydaje w każdym bądź razie i ja tez kupowałem u producenta. Tam nawet się opłaca bo jak bierzesz więceh opakowań to czesc dfostrajesz za darmo.

Dodaj komentarz