www.etutor.pl – opinie

Ostatnio szukałem sobie jakiegoś dobrego kursu online języka angielskiego za darmo i zupełnie przypadkiem trafiłem na strone www.etutor.pl. Ja wiem, że tam się płaci za nauke, ale kurcze te abonamenty są strasznie niskie, a korzystasz ze wszystkiego co na stronie. Bardzo chce poznać wasze opinie na temat portalu bo może się zdecyduje.

Komentarze:

  1. Faktycznie całkiem nieźle trafiłeś kolego bo etutor to całkiem niezły poziom nauczania, a ceny tych abonamentów sa niskie w porównaniu z konkurencją. Ja odradzam korzystania z tych darmowych kursów bo ich poziom jest raczej marny i tylko stracisz czas na to. Etutor to dobry wybór, szczególnie dla początkujących.

    Odpowiedz
  2. No, ja właśnie polecam te strone początkującym bo sam byłem absolutny zerem z języka angielskiego, a teraz, minęły ze 3 miesiące, jest naprawdę super. Oczywiście nie jestem jakimś tam koxwem, ale w miare swobodnie dogaduje się na ulicy. Dużo podróżuje po świecie i dlatego potrzeba była mi wiedza z angielskiego.

    Odpowiedz
  3. To jak z kolei na etutorze uczyłem się biznesowego angielskiego i w sumie to też byłem zadowolony. Może wielkiego szału nie ma, ale z drugiej strony cena też jest bardzo atrakcyjna to można sobie na to pozwolić. Generalnie polecam.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz