Sympatia – czy naprawdę warto?

[Głosów: 202   Average: 1.8/5]
Strona sympatia.pl
Strona sympatia.pl

Sympatia jest portalem randkowym, który oferuje swoim użytkownikom możliwość poznania drugiej osoby. Serwis swoją działalność prowadzi do jedenastu lat. Sympatia ma również swoje realne lokale w większych miastach takich jak: Wrocław, Łódź, Kraków, Poznań i Warszawa.

Użytkownicy, którzy założyli konta na Sympatii mogą przeglądać profile innych osób, pisać wiadomości, wyszukiwać osoby, które spełniają określone przez użytkownika kryteria, czy filtrować poprzez np. puszczenie oczka. Osoba, która chce założyć konto na tym portalu musi najpierw się zarejestrować, wybrać login, hasło oraz podać swój adres mailowy, na który zostanie wysłany link aktywacyjny.

Po aktywowaniu konta można je uzupełnić swoimi danymi.  Można napisać swoje motto, coś o sobie, zainteresowania, opisać swój wygląd i jaki powinien być ten wymarzony partner. Istnieje również możliwość dodania swoich zdjęć.

Można dodać jedno zdjęcie główne, albo więcej i stworzyć z nich album. Użytkownicy mogą również oglądać, kto odwiedzał ich profil. Serwis posiada wersję mobilną. Z wersji mobilnej mogą korzystać osoby, których urządzenia mobilne obsługiwane są w systemie Android. Użytkownicy, którzy posiadają telefony BlackBerry również mogą korzystać z wersji mobilnej serwisu.

Płatności za płatne usługi portalu można dokonywać na różne sposoby. Pierwsza opcja to po prostu przelew. Można również zapłacić karta kredytową w systemie Visa lub MasterCard. Istnieje również możliwość płacenia za pomocą serwisu PayPal. Jeżeli chce się opłacić pakiet na jeden miesiąc to można to zrobić wysyłając smsa. Treść i numer, na, który należy wysłać smsa jest podany na stronie.

Sympatia - opinie z forum:

  1. Witam,
    Jestem na Sympatii od 5 miesięcy i jak na razie nie spotkałam tam „normalnego” mężczyzny. niby każdy normalny ale szuka tylko i wyłącznie seksu a nie każdej z kobiet to odpowiada. Może faktycznie jest tam ktoś kto na prawdę szuka bliskiej osoby chociaż szczerze w to wątpię.