UPC – czy warto skorzystać z oferty?

Strona upc.pl
Strona upc.pl
UPC – czy warto skorzystać z oferty?
5 (100%) 1 vote
UPC ma swojej ofercie usługi internetowe, telefoniczne oraz telewizyjne. Firma jest częścią Liberty Global. Jest to międzynarodowy operator komunikacji kablowej. Jak pokazują statystyki z usług operatora korzysta ponad osiemnaście milionów użytkowników na całym świecie.

UPC ma w swojej ofercie Internet, telewizję oraz telefon. W przypadku Internetu można wybierać spośród czterech pakietów. Pierwszy pakiet najtańszy to Fiber Power 15 Mb/s, gdzie prędkość pobierania wynosi do 15 Mb/s, a prędkość wysyłania jest równa 1, 5 Mb/s.

W przypadku drugiej opcji Fiber Power 30 Mb/s, gdzie prędkość pobierania wynosi do 30 Mb/s, a wysyłania do 3 Mb/s. Trzeci wariant to Fiber Power 60 Mb/s, a czwarty to Fiber Power 120 Mb/s. W przypadku telefonu stacjonarnego również możliwe są cztery warianty: minuty do wszystkich 60, 240 lub 360 oraz minuty non- stop Europa i Świat. W ramach ostatniego pakietu można bez ograniczeń wykonywać połączenia do sieci stacjonarnych na terenie Polski i zagranicą (w ponad 41 krajach).

W przypadku usługi telewizyjnej UPC oferuje 150 kanałów, w tym ponad 20 jest HD. Programy są o różnej tematyce, zarówno ogólne, jak i tematyczne np. przyrodnicze, dla dzieci, sportowe i inne. UPC oferuje różne dodatkowe usługi telewizyjne takie jak: zatrzymywanie programu na żywo, nagrywanie ( na smartphona, Iphona), Ponadto w ofercie jest UPC na żądanie. Ta usługa oferuje swoim użytkownikom możliwość oglądania 450 filmów oraz 1300 programów i seriali w każdej chwili.

UPC - opinie użytkowników:

  1. Ja mam internet od kilku miesiecy no i jak na razie jestem zadowolony. Tylko ze ja mialem wczesniej radiowke to troche inne mam porownanie;p A co sądziecie o TV UPC polecacie czy niekoniecznie?

  2. co do ich neta nie mam zastrzezen, trochę ten dzial techniczny czasem olewa sprawę, ale awarii na szczęście nie ma często, cena do jakości łącza jak dla mnie w porządku

  3. Mało kompetentna obsługa klienta niestety, a przynajmniej ja na taką trafiam ciągle…poziom usług jednak jest ok, adekwatny do ceny

  4. najbardziej się oplaca zakupić u nich pełny pakiet, w zasadzie jestem zadowolony, czasem z netem problemy, ale to drobne, szybko reagują

  5. swpodziewalem się w zasadzie szybszego łącza, nie jest oczywiście tragicznie i mysle ze mogę polecić dlatego ze bardzo stabilny net, 1.5 roku korzystania i 0 awarii.

Dodaj komentarz