Strona główna » feromonki na imprezke – działa to? xD

feromonki na imprezke – działa to? xD

| Uaktualniono: 5 kwietnia 2018

jest tutaj może ktoś kto kiedyś pokusił się o oblanie siebie feromonami i potem wybraniu się na jakąś dyskoteczkę? panowie, dajcie znac czy laseczki na to poleciały??? mam taki plan żeby sobie kupic jakieś feromonki na test i iść na dyske, ale że ceny wysokie to chętnie posłucham co o tym myślicie. Feromony łatwo kupic, ale pisze się o nich dość niewiele.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Komentarze:

 1. koleś, na impreze się idzie pobawić, a nie frajerzyć i kombinować…odejdź od tego komputera i poszukaj sobie dziewczyny, a nie jakieś głupoty wymyślasz.

  Odpowiedz
 2. Dwa razy byłem i jak myślisz, ze to jest efekt axe po feromonach to się zdziwisz, nie zauwazylem żadnej zmiany , nie uważam siebie za kretyna, ale powodzenia u kobiet nie miałem nigdy, na imprezki często chodzę, ale czy to z feromonami czy bez to efekty są dość podobne, wiec nie wiem czy działa.

  Odpowiedz
 3. jak kupisz dobre to działa, ale pod warunkiem, ze jesteś ogar, nie uchlaj się na imprezie, gadaj z sensem, nie wyskakuj z durnymi hasłami, a pojdzie samo…znam wielu takich cwaniaczków co to mysla, ze są bogami i wywalą na siebie feromony to każda ich. Z własnego doświadczenia wiem, ze na imprezach mało jest ogarniętych i normalnych facetów. Nigdy nie lubiłam takich miejsc bo ciężko kogos sobie przygruchać, każdy myśli tylko o jednym…

  Odpowiedz
 4. Lepiej porządnie się umyj, dobrze się ubierz, nie rób z siebie barana, a fajna dziewczyna od razu się znajdzie, i to nie tylko na impreze.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz