feromonki na imprezke – działa to? xD

jest tutaj może ktoś kto kiedyś pokusił się o oblanie siebie feromonami i potem wybraniu się na jakąś dyskoteczkę? panowie, dajcie znac czy laseczki na to poleciały??? mam taki plan żeby sobie kupic jakieś feromonki na test i iść na dyske, ale że ceny wysokie to chętnie posłucham co o tym myślicie. Feromony łatwo kupic, ale pisze się o nich dość niewiele.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Komentarze:

 1. groszek67 pisze:

  koleś, na impreze się idzie pobawić, a nie frajerzyć i kombinować…odejdź od tego komputera i poszukaj sobie dziewczyny, a nie jakieś głupoty wymyślasz.

 2. valdi pisze:

  Dwa razy byłem i jak myślisz, ze to jest efekt axe po feromonach to się zdziwisz, nie zauwazylem żadnej zmiany , nie uważam siebie za kretyna, ale powodzenia u kobiet nie miałem nigdy, na imprezki często chodzę, ale czy to z feromonami czy bez to efekty są dość podobne, wiec nie wiem czy działa.

 3. schymon pisze:

  jak kupisz dobre to działa, ale pod warunkiem, ze jesteś ogar, nie uchlaj się na imprezie, gadaj z sensem, nie wyskakuj z durnymi hasłami, a pojdzie samo…znam wielu takich cwaniaczków co to mysla, ze są bogami i wywalą na siebie feromony to każda ich. Z własnego doświadczenia wiem, ze na imprezach mało jest ogarniętych i normalnych facetów. Nigdy nie lubiłam takich miejsc bo ciężko kogos sobie przygruchać, każdy myśli tylko o jednym…

 4. grzesz pisze:

  na imprezie nie, ale w robocie pomagają jak cos w utryzmywaniu dobrych kontaktów z kobietkami.

 5. robo pisze:

  Lepiej porządnie się umyj, dobrze się ubierz, nie rób z siebie barana, a fajna dziewczyna od razu się znajdzie, i to nie tylko na impreze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *