xtrasize – apteka

Czy są jakieś apteki, gdzie można kupić sobie to xtrasize? Mam trzy w swojej okolicy, każda z innej sieci i dziwili się o co mi w ogole chodzi…gdzie to można sobie kupić>?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Komentarze:

  1. andruch pisze:

    W aptekach to chyba tego nie ma. Szukałem kiedyś i nie znalazłem, a jak widać nic się od tej pory nie zmieniło. Nie wszystko musza sprzedawać apteki, może to im się nie opłaca. Ja sobie kupiłem na stronie xtrasize.pl. Tam masz witrynę producenta, pewnie i w ogóle.

  2. geranium pisze:

    Ja początkowo chciałem na aukcji internetowej bo taniej, ale nastraszyli mnie ze to mogą być chińskie podróby, nietestowane i w ogóle także sobie darowałem. Faktycznie coś w tym może być bo skoro dużo tansze to jakimś kosztem na pewno. Też w końcu kupiłem na stronie propducneta.

  3. eowina pisze:

    Ja odwiedziłem 7 sieci aptek u siebie i nigdzie nie było, także wnioskuje ze po prostu nie ma tego tam. Kup sobie na xtrasize.pl. Jak weźmiesz większa paczkę to tez będzie taniej. Jednak kosztuje 150 zeta, a jak weźmiesz komplet na pół roku łykania, bo taka musi być kuracja, to masz za 4 stówki wiec sporo taniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *