Strona główna » xtrasize – opinie lekarzy

xtrasize – opinie lekarzy

| Uaktualniono: 4 kwietnia 2018

Ktoś zna jakieś opinie lekarzy na temat preparatu xtrasize? Chodzi mi o to czy jest bezpieczne bo to że producent to gwarantuje to nie do końca mnie przekonuje…

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Komentarze:

  1. Producent faktycznie gwarantuje ze jest bezpieczne, ale ja nie znam opinii lekarzy. To jest bez recepty więc pewnie mało kto sobie idzie z tym do lekarza. Ja mogę powiedzieć tylko tyle co na swoim przykładzie. Łykałem tabletki przez pół roku i nic mi się nie stało, a w spodniach mam teraz dużo więcej.

    Odpowiedz
  2. Tak się składa ze ja byłem z tym u lekarza, ale to dlatego, ze mam problemy z przerostem prostaty. Po prostu chciałem się zapytać czy mogę to brać i nic mi się nie stanie. Lekarz powiedział ze kojarzy xtrasize i ze powinien być bezpieczny bo skład jest naturalny. Mówił tylko o tym, ze niektórzy mogą mieć uczulenia na niektóre z tych składników i ze ja mogę brac przy przeroście prostaty.

    Odpowiedz
  3. To ja nie byłem u lekarza z tym, ale jestem zadowolony. Też brałem pełną kurację, czyli przez pół roku i efekty są zadowalające, a ze zdrowiem nie mam po tym problemów. Co więcej nawet mi się erekcja mocno poprawiła, więc mysle ze to jest warte swojej ceny.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz