Prostero – czy rzeczywiście sprawdza się na męskie problemy z prostatą? Wasze opinie

Przerost gruczołu prostaty to problem, z którym styka się mnóstwo mężczyzn, najczęściej po 50 roku życia. Dyskomfort życiowy wywołany tą przypadłością to nie jedyny problem.

Rozrastający się gruczoł może w skrajnej sytuacji całkowicie uniemożliwić oddawanie moczu. Dodatkowo wrasta ryzyko pojawienia się stanu zapalnego, a w konsekwencji nawet nowotworu.

Nic więc dziwnego, że wielu mężczyzn borykających się z tym problemem szuka skutecznego wsparcia. Teoretycznie ma nim być suplement diety ProstEro. Ponieważ zainteresował nas ten produkt, to postanowiliśmy przyjrzeć mu się nieco bliżej.

Co to jest?

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że ProstEro jest produktem dedykowanym wyłącznie dla tych mężczyzn, którzy już mają pierwsze objawy przerostu gruczołu prostaty.

Po zagłębieniu się jednak w szczegóły dowiadujemy się, iż dodatkowym działaniem ma być poprawa erekcji i ogólnej sprawności seksualnej. Łatwo zauważyć więc, że produkt ma tak naprawdę działać dwuetapowo. Z jednej strony łagodzi objawy związane z przerostem prostaty, a z drugiej strony pozwala dłużej cieszyć się pełną aktywnością seksualną.

Typowym objawemproblemów z tym gruczołem jest potrzeba częstego oddawania moczu. Robimy to mniejszymi partiami, strumień jest słabszy i zawsze pozostaje nieprzyjemne wrażenie, że pęcherz nie został opróżniony do końca. Przy zapaleniu gruczołu prostaty objawami są na przykład bóle pleców oraz nieprzyjemne pieczenie w kroczu.

ProstEro ma w naturalny sposób łagodzić wszystkie te objawy i przy okazji poprawiać potencję. Przestrzegamy jednak przed całkowitym zdawaniem się „na łaskę” tego produktu. Przerost gruczołu prostaty jest chorobą, która wymaga pilnej interwencji lekarskiej. Tylko odpowiednio dopasowane leczenie farmakologiczne może bowiem powstrzymać ten proces lub wyraźnie go spowolnić. Opisywany przez nas suplement diety przede wszystkim łagodzi objawy, a więc poprawia komfort życia. Pamiętajcie o tym!

Dawkowanie?

Decydując się na kurację z wykorzystaniem tego suplementu, należy oczywiście bardzo ściśle trzymać się zaleceń samego producenta. Tutaj sposób dawkowania jest jasny i prosty. Stosujemy po 3 kapsułki każdego dnia. Najlepiej rozłożyć sobie to na cały dzień i przyjmować je razem z posiłkami.

Tak, produkt jest sprzedawany w formie kapsułek, a każde opakowanie zawiera dokładnie 20 sztuk. Łatwo wyliczyć, że wystarczy to na mniej więcej 7 dni stosowania. Producent zaleca jednak, aby kuracja trwała przynajmniej miesiąc, a więc tak naprawdę zakup 3-4 opakowań na raz to minimum.

Tylko długotrwałe stosowanie produktu zgodnie z zaleceniami ma przynieść gwarantowane efekty. Zalicza się do nich:

 • zmniejszenie dolegliwości bólowych,
 • łagodzenie stanu zapalnego gruczołu,
 • podniesienie libido,
 • eliminacja problemów z erekcją.

Możliwe Skutki uboczne?

Bezpieczeństwo to słowo klucz, które nieustannie pojawia się w opisie suplementu przygotowanym przez producenta. Według zapewnień jest on w pełni hipoalergiczny, przez co bezpieczny w stosowaniu dla każdego. Za brak skutków ubocznych ma być odpowiedzialny również w pełni naturalny skład kapsułek. Zapewne jesteście ciekawi, co się w nich znalazło, prawda? Już spieszymy w takim razie ze sprawdzeniem tego.

Skład produktu

W zasadzie formuła oparta jest w tym przypadku na trzech składnikach (a przynajmniej o tylu informuje producent). W składzie mamy więc naturalne wyciągi z palmy sabałowej, śliwki afrykańskiej oraz z pestek dyni. Za co odpowiedzialny jest każdy z tych składników?

Wyciąg z palmy sabałowej jest bogatym źródłem fitosteroli, które pomagają w leczeniu przerostu gruczołu prostaty. Jej główną właściwością jest ograniczanie procesu przemiany testosteronu w związek, a w zasadzie hormon DHT. Długotrwały, podwyższony jego stan sprzyja zjawisku przerostu owego gruczołu. Co ciekawe, dodatkowo palma sabałowa znana jest ze swoich właściwości blokujących łysienie, szczególnie to na podłożu androgenowym.

Również śliwka afrykańska jest źródłem fitosteroli, a więc ma działanie podobne do palmy sabałowej. Dodatkowo jednak ten składnik ułatwia oddawanie moczu, między innymi poprzez zmniejszanie napięcia cewki moczowej.

Ostatni składnik to wyciąg z pestek dyni, który…tak, również zawiera dużo fitosteroli. Tutaj na szczególną uwagę zasługuje jednak duża zawartość cynku. Ma on niebagatelny wpływ na produkcję męskiego hormonu płciowego i może poprawiać jakość życia seksualnego.

Opinie użytkowników?

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie pokusili się jeszcze o sprawdzenie opinii samych konsumentów, osób mających już za sobą kurację suplementem ProstEro. Co ciekawego sądzą o tym produkcie?

W zasadzie w dużej mierze opinie są bardzo pozytywne pod kątem efektów działania, choć wielu mężczyzn narzeka na dość wysoką cenę. Część osób uważa, że koszt kuracji względem jej efektów jest po prostu za wysoki. Panowie zauważają jednak szybkie zmniejszanie bólu i łatwiejsze oddawanie moczu. Ciężko natomiast znaleźć informacje o tym, czy suplement faktycznie pomaga na problemy z erekcją i niskim poziomem libido.

Cena

Narzekanie konsumentów na wysoką cenę tego produktu faktycznie może nie być na wyrost. Standardowa cena jednego opakowania to aż 380 zł. Biorąc pod uwagę, że pełna kuracja wymaga zakupu 4 opakowań, robi nam się ponad 1500 zł za całość. To dużo, nie da się ukryć, ale okazuje się, że koszt da się zmniejszyć nawet o połowę.

Producent bardzo często organizuje promocje na swojej stronie. Nawet teraz, gdy piszemy ten artykuł, opakowanie można dostać za 190 zł, a więc połowę tej kwoty. Warto po prostu polować na okazje.

Gdzie można kupić ten produkt?

Suplement ProstEro jest do kupienia tak naprawdę tylko na oficjalnej stronie producenta. Dostępny jest tam krótki formularz, który należy wypełnić, aby złożyć zamówienie.

Płatności można dokonać z góry lub wybrać opcję zapłaty przy odbiorze. W obu przypadkach koszty wysyłki są takie same. Nie zachęcamy do poszukiwania produktu w innych miejscach. Firma oficjalnie informuje bowiem, że nie prowadzi dodatkowej dystrybucji do sklepów.

Zamawiając z innego źródła jest spora szansa na to, że trafi się na podróbkę.

Click to rate this post!
[Total: 8 Average: 3.5]

Prostero - opinie z forum:

 1. wertus18 pisze:

  czy ten suplement pomoże osobie, która ma już zaawansowany przerost tego gruczołu? Dajcie proszę znać, jeśli stosowaliście i macie doświadczenia jakieś.

 2. haba pisze:

  ile mniej więcej czasu trzeba czekać na dostawę, kiedy zamówić się w tym oficjalnym sklepie?

 3. duwa pisze:

  Ktoś faktycznie tego używał??? Piszcie ludzie bo sam mam problem z prostatą, ale nie chce kupować czegoś, co ładnie wygląda tylko na papierze…dajcie znać, jak to działa.

 4. a.mason pisze:

  witam, czy przyjmując leki na nadciśnienie mogę bezpiecznie brać ten suplement?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *