Strona główna » Za10groszy.pl – czy warto skorzystać?

Za10groszy.pl – czy warto skorzystać?

| Uaktualniono: 4 stycznia 2020
Strona za10groszy.pl
Strona za10groszy.pl

Za10groszy.pl jest serwisem, który oferuje entertainment shopping, czyli kupowanie produktów dla emocji i zabawy. Zadaniem serwisu jest zapewnienie klientom różnym form rywalizacji o zakup produktu. Produkty są oferowane po promocyjnych cenach.

Właścicielem portalu jest firma Welomory Limited, która swoją siedzibę ma na Cyprze w Nikozji. Przedsiębiorstwo swoją działalność prowadzi nie tylko na rynku polskim, ale również w krajach europejskich w Portugalii, Rosji, Czechach, we Włoszech, na Węgrzech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii oraz w państwach w Azji oraz Ameryce Południowej i Północnej.

Za10groszy.pl jest serwisem aukcyjnym. Portal prowadzi swoją działalność od pięciu lat. Do tej pory zorganizowano kilkanaście tysięcy aukcji. Przedmioty wystawiane do licytacji są nowe i mają gwarancję.

Cena początkowa produktu wynosi 0 złotych. Jeżeli produkt w określonym czasie nie zostanie kupiony to zostaje zdjęty z aukcji lub po jakimś czasie ponownie się go wystawia. Nie ma określonego jednego czasu, przez, który przedmiot jest licytowany to uzależnione jest indywidualnie od produktu.

Osoba, które chce zostać uczestnikiem licytacji musi najpierw zarejestrować się na portalu. Następnie trzeba kliknąć w link aktywacyjny, który zostanie wysłany na maila i można korzystać z portalu. Żeby móc licytować trzeba kupić Bidy. Można je kupić przelewem albo smsem.

Jeżeli ktoś chce kupić za pomocą, smsa to wystarczy, że wyśle wiadomość na podany numer i podanej treści. W przypadku opcji przelewu wykorzystuje się portal Przelewy24.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Za10groszy.pl - opinie użytkowników:

 1. początkowo to myslalem ze to faktycznie rzecyz tanie tanie, ale to trochę hazard jest jednak zabawa przednia, warto jak się jest rozsądnym.

  Odpowiedz
 2. Najważniejsze to opanowanie bo jak się człowiek zpomni to może kupe kasy straci, ale dwa razy udało mi się już w miare niedrogo kupic elektrocznie zabawki.

  Odpowiedz
 3. Polecam, ostatnio kupiłam telefon za kilkadziesiąt złotych, naprawdę porządny, dotarlk jest sprawny wiec uważam, ze nie oszukują ludzi

  Odpowiedz
 4. trzeba być ostrożnym bo to hazardowe aukcje, jak się jednak trochę pomyśli i wykaze cierpliwoscia to się uda taniej kupic, mnie na razie raz wyszło.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz