Za10groszy.pl – czy warto skorzystać?

Strona za10groszy.pl
Strona za10groszy.pl

Za10groszy.pl jest serwisem, który oferuje entertainment shopping, czyli kupowanie produktów dla emocji i zabawy. Zadaniem serwisu jest zapewnienie klientom różnym form rywalizacji o zakup produktu. Produkty są oferowane po promocyjnych cenach.

Właścicielem portalu jest firma Welomory Limited, która swoją siedzibę ma na Cyprze w Nikozji. Przedsiębiorstwo swoją działalność prowadzi nie tylko na rynku polskim, ale również w krajach europejskich w Portugalii, Rosji, Czechach, we Włoszech, na Węgrzech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii oraz w państwach w Azji oraz Ameryce Południowej i Północnej.

Za10groszy.pl jest serwisem aukcyjnym. Portal prowadzi swoją działalność od pięciu lat. Do tej pory zorganizowano kilkanaście tysięcy aukcji. Przedmioty wystawiane do licytacji są nowe i mają gwarancję.

Cena początkowa produktu wynosi 0 złotych. Jeżeli produkt w określonym czasie nie zostanie kupiony to zostaje zdjęty z aukcji lub po jakimś czasie ponownie się go wystawia. Nie ma określonego jednego czasu, przez, który przedmiot jest licytowany to uzależnione jest indywidualnie od produktu.

Osoba, które chce zostać uczestnikiem licytacji musi najpierw zarejestrować się na portalu. Następnie trzeba kliknąć w link aktywacyjny, który zostanie wysłany na maila i można korzystać z portalu. Żeby móc licytować trzeba kupić Bidy. Można je kupić przelewem albo smsem.

Jeżeli ktoś chce kupić za pomocą, smsa to wystarczy, że wyśle wiadomość na podany numer i podanej treści. W przypadku opcji przelewu wykorzystuje się portal Przelewy24.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Za10groszy.pl - opinie użytkowników:

  1. aneta pisze:

   ja probowałam dwa razy ale mi sie nie udało;p jakos nie mam chyba szczescia,a trzeba miec;p natomiast moja kolezanka wylicytowała dosłownie za grosze fajną suszarke. Ja jeszcze bede probowac, tak latwo sie nie poddam;p

 1. początkowo to myslalem ze to faktycznie rzecyz tanie tanie, ale to trochę hazard jest jednak zabawa przednia, warto jak się jest rozsądnym.

 2. surykatki pisze:

  Najważniejsze to opanowanie bo jak się człowiek zpomni to może kupe kasy straci, ale dwa razy udało mi się już w miare niedrogo kupic elektrocznie zabawki.

 3. monik pisze:

  Polecam, ostatnio kupiłam telefon za kilkadziesiąt złotych, naprawdę porządny, dotarlk jest sprawny wiec uważam, ze nie oszukują ludzi

 4. bonzai pisze:

  trzeba być ostrożnym bo to hazardowe aukcje, jak się jednak trochę pomyśli i wykaze cierpliwoscia to się uda taniej kupic, mnie na razie raz wyszło.

 5. kubik pisze:

  za drukarke dałem cos koło 50zł laczie i to taka pro drukare, dotarła wiec uważam ze jest ok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *