opinie o vitalia

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Szukam dłuższy czas opinii na temat portalu vitalia bo przypadkiem trafiłem na to jak szukałem diety skutecznej na odchudzanie i teraz jest problem ze nigdzie w necie nie mogę znaleźć konkretów o tej stronie. Może ktoś z was korzysta i może coś o tym powiedzieć>?

Komentarze:

  1. Opinii to jest dużo w internecie bo sam je czytałem, ale niestety wiele z nich to reklamy i nie ma co im wierzyć. Co do samych diet na tym portalu to ogolnie są one skuteczne, ale trzeba trochę podejść do tego z dystansem i nie nakręcać się tym co pisza w reklamach bo kilogramów nie da się zrzucić z dnia na dzień. Ja polecam diete IGpro bo ona okazal się dla mnie najsluteczniejsza, ale trzeba być wytrwałym żeby osiągnąć dobre skutki.

    Odpowiedz
  2. E no pewnie, ze nie można wierzyć tym cudakom co piszą, ze w 5 dni zrzucili 15 kilo bo naturalną droga to jest to niemożliwe. Ja tez właśnie korzystam na vitalia z tej diety IGpro i w około 3 miesięcy zrzuciłem jakieś 13 kologramów. Dla mnie to wynik doskonały bo naprawdę dużo ważyłem i powoli mnie to męczyło to 13 kilo mniej to naprawdę dużo. Uważam, ze strona jest godna uwagi.

    Odpowiedz
  3. Ja bym w pełni był z niej zadowolony gdyby chociaż troszkęzeszli z tymi cenami za dostęp do pełnej finkcjonalnosci konta. Ja wiem ze tam jest dużo przydatnych narzedzi, porad, kalkulatorów, jakichś planów treningowych i w ogóle, ale troszkę to jest za drogie. Dostałem jednak od znajomego kupon zniżkowy i w końcu wykupiłem dostęp to faktycznie, naprawdę jestem zadowolony i mysle, ze warto.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz