O serwisie i kontakt

Ten portal został stworzony głównie z myślą o osobach młodych, za równo młodych ciałem, jak i młodych duszą, które lubią życie i patrzą na świat z przymrużeniem oka. Zajmiemy się różnymi intrygującymi tematami, czasami wręcz głupimi. Będziemy próbowali sprowokować Was do dyskusji i wyrażania swoich opinii.

Zastanowimy się między innymi jak powinna wyglądać kobieta, żeby nie była posadzoną o to, że jest np. galerianką albo jak stwierdzić ile tak naprawdę ma lat. Pojawią się również tematy związane ze szkołą i przyszłością np. jaki wybrać kierunek studiów, czy w ogóle studiować. Zastanowimy się nad dość kontrowersyjnym tematem, jaki jest sens studiowania.

Będziemy starali się poruszać tematy na czasie. Liczymy, że zarówno żeńskiej grupie użytkowników, jak i męskiej nasz serwis przypadnie do gustu. Ogólnie będziemy starali się zajmować wszystkim, co interesuje młodych ludzi. Z góry przepraszamy za wpadki. Bardzo chcielibyśmy również, żebyście nam pomogli w tworzeniu tego serwisu.

Liczymy na Wasze propozycje tematów, które chcielibyście u nas przeczytać. Zapraszamy również do zadawania pytań i opowiadania o swoich problemach. My będziemy starali się Wam pomóc, oczywiście w miarę naszych możliwości. Mamy nadzieje, że będziecie chętnie do nas zaglądać i nie będziecie się u nas nudzić. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, żebyście się u nas nie nudzili.

W razie jakichkolwiek pytań lub chęci współpracy zapraszamy do kontaktu pod adresem:

kontakt [m a l p a] gluptak.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]