Vitalia – opinie dotyczące diety. Relacje użytkowników i fakty dotyczące odchudzania!

Otyłość w dzisiejszych czasach to już prawdziwa choroba cywilizacyjna. Dotychczasowa domena przede wszystkim społeczeństwa amerykańskiego rozlewa się na całym świat, każdego roku prowadząc do przedwczesnej śmierci setek tysięcy osób.

Dietetycznie i smacznie!

Jak wiadomo jednak, nadwaga to choroba XXI wieku, która nieustannie się rozrasta. Nie będziemy tutaj skupiać się na tym, jakie zagrożenia niesie za sobą otyłość, gdyż to zapewne wie większość. Dzisiaj sprawdzimy, jak trochę sobie pomóc w zrzucaniu zbędnych kilogramów, bez wydawania ogromnych pieniędzy i bez wielkich wyrzeczeń

Aby schudnąć potrzeba ćwiczeń i…..diety!

Szczupła sylwetka to nie tylko atrakcyjniejszy wygląd, który jest ważny szczególnie dla kobiet. To również, a w zasadzie przede wszystkim, doskonałe zdrowie. Ludzie utrzymujący prawidłową wagę są zdrowsi, mają więcej sił i energii witalnej, a do tego są dużo pozytywniej nastawieni do świata. Oczywiście najczęściej szczupła sylwetka nie bierze się znikąd. Zapewne nie raz widzieliście już reklamy różnych suplementów diety, które w cudowny sposób miały odchudzać bez przysłowiowego kiwnięcia palcem. Cóż, mamy nadzieję, że nie wzięliście takich reklam do siebie.

Podstawą utrzymania szczupłej figury jest po prostu duża aktywność fizyczna. Nie musicie jednak zamęczać się na siłowniach czy z dnia na dzień zacząć biegać maratony. Możecie codziennie chodzić na spacery ze swoimi psiakami, wybrać rower zamiast auta, jako środek transportu do pracy albo chodzić codziennie do sklepu piechotą, zamiast jechać autem 500 m. Jeśli do tego dołożycie dobrą dietę, to otrzymujecie przepis na sukces.

Tutaj jednak ważna uwaga. Dieta wielu osobom kojarzy się z jedzeniem sucharków i popijaniem ich wodą. To drastyczne metody, ale nikt nie powiedział, że będąc na diecie trzeba rezygnować ze wszystkiego, co lubiło się do tego pory.

Nadwagi nie można bagatelizować. To potężne obciążenie nie tylko dla naszego układu kostnego, ale przede wszystkim także dla serca i dla wielu mechanizmów funkcjonowania ludzkiego organizmu.

Zmiana przyzwyczajeń żywieniowych bywa trudna przede wszystkim z tego powodu, że nierzadko wprowadza na tyle rygorystyczny reżim żywieniowy, że szybko się do niego zniechęcamy. Z pomocą ma jednak przyjść serwis internetowy Vitalia.

Jak dowiadujemy się z oficjalnych informacji podawanych na stronie, firmę tworzy zespół doświadczonych ekspertów dietetyki. Są oni odpowiedzialni za dokładnie opisywanie większości produktów spożywczych dostępnych dzisiaj na rynku, określanie ich wartości kalorycznej, bezpieczeństwa dla naszego zdrowia i wiele więcej.

Zespół zajmuje się jednak również pomocą online użytkownikom serwisu, między innymi doradzając w przygotowywaniu planów żywieniowych. Podstawę oferty stanowią jednak diety, które można dopasowywać do własnych potrzeb. Według zapewnień, diety są przygotowywane w taki sposób, aby wciąż można było jeść smacznie, ale jednocześnie zdrowo, ułatwiając sobie zrzucanie zbędnych kilogramów. Jak to wszystko działa?

Podstawowa oferta diet Vitalii

Strona Vitalia. Źródło: http://vitalia.pl

Aby dopasować dietę do swojego organizmu można oczywiście iść do dietetyka. Nie jest to jednak wizyta refundowana, kosztuje niemałe pieniądze i dlatego ludzie bardzo często szukają pomocy w sieci. Tam faktycznie można znaleźć miliony diet, ale jest z nimi jeden problem. Najczęściej nie są one uniwersalne. Każdy z nas jest inny, prowadzi inny tryb życia czy zmagamy się z różnymi chorobami. Dieta musi być więc dopasowana indywidualnie, aby była skuteczna.

Alternatywą dla wizyt u dietetyka może być wykupienie sobie abonamentu na portalu Vitalia, który został stworzony dla osób pragnących pięknej sylwetki i dobrego zdrowia. Co w nim takiego niezwykłego? Tysiące przepisów, wiele diet…pewnie nie raz o tym słyszeliście. Tutaj jednak diety są dopasowywane indywidualnie do każdej osoby, a do tego za ich przygotowanie odpowiedzialni są profesjonalni dietetycy.

Jakby tego było mało, w ramach jednej opłaty abonamentowej ma się dostęp nie tylko do tysięcy diet czy do wygodnych narzędzi online ułatwiających planowanie zdrowych posiłków. To również indywidualna, zdalna opieka dietetyka. Będąc abonentem można w każdej chwili skorzystać z fachowej pomocy. Oczywiście wszystko to w cenie o wiele niższej, niż kwota, jaką trzeba zapłacić za konsultację u dobrego specjalisty żywienia.

Wspominaliśmy już o tym, że serwis Vitalia oferuje możliwość dopasowania diety odchudzającej do własnych preferencji, do wagi ciała, aktywności fizycznej, zdrowia i wielu innych rzeczy. To prawda, ale cały system oparty jest tutaj o 3 podstawowe rodzaje diet, które później można modyfikować pod własne potrzeby. Jak prezentują się te diety?

Dieta „Smacznie Dopasowana MAX”

Jest to pierwsza i jednocześnie podstawowa dieta oferowana przez serwis Vitalia, która jest najbardziej polecana. Na czym polega? Serwis przede wszystkim gwarantuje, że jest to plan dietetyczny z jednej strony oferujący możliwość spożywania smacznych posiłków, ale jednocześnie zdrowych i niskokalorycznych. Wszystko dopasowywane jest w taki sposób, aby przygotowanie posiłków nie zajmowało wiele czasu, a i jednocześnie nie było bardzo kosztowne.

Sekretem oferty jest jednak dopasowanie diety do konkretnych potrzeb użytkownika serwisu. W systemie znaleźć można setki przepisów i tysiące produktów, z których wolno korzystać, ale wszystko zaczyna się od wypełnienia krótkiego formularza.

Należy w nim podać takie dane, jak aktywność fizyczna, aktualna waga, płeć czy wzrost i później na tej podstawie system wylicza bardzo dokładnie, ile kalorii dziennie powinniśmy przyjmować.

Mając do dyspozycji takie dane możemy korzystać ze specjalnego kalkulatora na stronie, z którego pomocą skomponujemy swoje codzienne posiłki, nie przekraczając zalecanych limitów kalorycznych. Oczywiście Vitalia gwarantuje, że w razie potrzeby zawsze można skorzystać z pomocy ekspertów.

Dieta „NSD dla mężczyzn”

Mężczyzna gotuje!

Kolejna propozycja to dieta przygotowana specjalnie z myślą o mężczyznach. Jak zapewnia serwis Vitalia, są to przepisy i produkty spełniające potrzeby męskiego organizmu, a więc dostarczające większą ilość energii, ale zdrowej i takiej, dzięki której będzie można zrzucać zbędne kilogramy.

Przygotowanie posiłków, według zapewnień serwisu, powinno być bardzo proste i jednocześnie stosunkowo tanie. Tutaj oczywiście także dieta jest dopasowywana do warunków fizycznych i stylu życia każdego zainteresowanego odchudzaniem mężczyzny.

Na chwilę obecną baza liczy ponad 3500 różnych przepisów i zawiera w sobie ogromną listę produktów spożywczych, z których można korzystać.

Dieta dla par

Wspólne gotowanie też może być fajne!

Ostatnia propozycja to dieta dedykowana parom, które wspólnie chcą się odchudzać. Choć takie rozwiązanie może wydawać się ciekawe, gdyż para wzajemnie wspiera się w reżimie żywieniowym każdego dnia, to z drugiej strony może być problematyczne.

Jeśli obie osoby mają zupełnie odmienne diety to nagle okazuje się, że przygotowywanie posiłków staje się męczące i zabiera mnóstwo czasu. Oferta przygotowana przez serwis Vitalia ma jednak, według zapewnień, znacząco ten proces ułatwiać.

Plany żywieniowe są tutaj komponowane w taki sposób, aby posiłki w maksymalnym stopniu się zazębiały i tym samym ich przygotowywanie zajmowało o wiele mniej czasu.

Czym wyróżnia się serwis

Pamiętacie, jak wspominaliśmy o tym, że bycie na diecie nie musi oznaczać zjadania sucharków? Vitalia reklamuje się właśnie jako miejsce, które udowadnia, że można jeść zdrowo i dietetyczne, a jednocześnie bardzo smacznie. Pośród tysięcy dostępnych przepisów można znaleźć takie dedykowane zarówno miłośnikom mięsnych dań, jak i wegetarianom, weganom czy uczulonym na gluten.

Portal gwarantuje tutaj, że przepisy są naprawdę smaczne, potrawy proste do przygotowania, a i nie są one kosztowne. Firma zarzeka się, że za opracowanie tak dużej bazy przepisów odpowiedzialni byli najlepsi specjaliści. Co istotne, każdy klient może w dowolny sposób żonglować przepisami. Indywidualny program żywienia każdego dnia proponuje potrawy na najbliższą dobę. Jeśli jednak któraś z proponowanych potraw okaże się mało interesująca, można ją po prostu zmienić. Program wybierze inny przepis, który dalej utrzyma się w planie żywieniowym, ale zapewni zupełnie inny rodzaj posiłku.

Spodziewane efekty stosowania?

Jeśli zastanawiacie się nad tym, jakie są realne efekty stosowania się do planów żywieniowych proponowanych przez Vitalia, to najlepiej po prostu osobiście przyjrzeć się wszystkim dietom na stronie vitalia.pl.

Firma obiecuje efekty widoczne każdego tygodnia, drobną utratę wagi co 7 dni, ale wiele zależy od konkretnego planu żywieniowego, osobistych uwarunkowań oraz tego, na ile skrupulatnie podchodzi się do przygotowywania posiłków według zaleceń.

Opinie osób chcących schudnąć

Okazuje się jednak, że serwis Vitalia pomógł już w odchudzaniu tysiącom osób, czego dowodem jest mnóstwo opinii oraz komentarzy dostępnych w różnych zakamarkach internetu, w tym i na samej stronie internetowej firmy.

Ludzie chwalą sobie wygodę stosowania się do diet, stosunkowo niskie ceny przygotowywania posiłków, jak i dość szybko widoczne efekty. W komentarzach potwierdza się także prostota korzystania z pomocy ekspertów zatrudnianych przez Vitalia. Już sam fakt, że firma istnieje od dobrych 13 lat na rynku jest dobrym dowodem na to, że można jej zaufać. Naszym zdaniem najlepszym potwierdzeniem tych dobrych opinii są nagrody. Serwis może pochwalić się Laurem Konsumenta oraz tytułem Dobra Marka. Oba wyróżnienia są z roku 2017.

Ceny diet

Jak wygląda dostęp do tych wszystkich diet? Vitalia dzisiaj skupia się już wyłącznie na dostępie abonamentowym. Płaci się więc jedną, z góry ustaloną opłatę, dającą czasowy, ale nielimitowany, dostęp do wszystkich narzędzi dostępnych w serwisie. Na chwilę obecną mamy tak naprawdę 3 podstawowe rozwiązania diet:

 • Smacznie Dopasowana 5w1 – 99 zł za 2 miesiące;
 • Smacznie Dopasowana dla par – 159 zł za 2 miesiące;
 • Vitalia Holia – 109 zł za 2 miesiące.

Są to jednak ceny za najkrótszy możliwy dostęp do usługi. Trzeba tutaj podkreślić, że im dłuższy abonament tym niższa jest jednostkowa cena za miesiąc. Maksymalnie można wykupić abonament na 12 miesięcy. W takiej opcji, na przykład dieta Smacznie Dopasowana 5w1 kosztuje niecałe 25 zł miesięcznie, a nie prawie 50 zł, jak przy 2-miesięcznym abonamencie.

Pewnie zastanawiacie się teraz, co z opłatami za pomoc doświadczonego dietetyka. Tutaj mamy dobrą informację. Każdy abonent otrzymuje w opłaconej już kwocie nielimitowany dostęp do wsparcia specjalisty. Co ważne, w cenie tej jest już również 30 materiałów video z różnymi propozycjami treningów.

Strona jest także kopalnią wiedzy związanej z dietetycznymi i smacznymi przepisami. Tutaj kolejna dobra informacja. Dostęp do tej bazy ma każdy. Nie trzeba płacić żadnych abonamentów, gdyż są one po prostu dostępne z poziomu strony głównej. Baza przepisów stale się rozwija, gdyż tworzą ją sami użytkownicy.

Co z reklamacjami?

Czy serwis Vitalia w jakikolwiek sposób gwarantuje swoim abonentom, że proponowane diety są skuteczne i zapewnią satysfakcjonujące efekty? Na każdym kroku możemy tam przeczytać o tym, że firma stawia na współpracę z najlepszymi specjalistami w zakresie zdrowego żywienia i, okazuje się, że wszystko to bierze sobie bardzo do serca.

Istnieje bowiem program, który pozwala użytkownikom reklamować usługę, jeśli efekty odchudzania nie będą zadowalające. Firma w przypadku niezadowolenia, proponuje swoim użytkownikom już zupełnie bezpłatny dostęp do diet przez kolejnych 6 miesięcy. Jeśli po tym czasie dalej nie będzie efektów, realizowany jest zwrot pieniędzy, ale maksymalnie za pół roku opłaconego abonamentu.

Są oczywiście warunki do skorzystania z takiej reklamacji. Przede wszystkim trzeba mieć aktywny abonament przez minimum pół roku bez żadnych przerw. Po drugie konieczne jest ustalenie w serwisie swoich planów i skrupulatne uzupełnianie efektów odchudzania. Aby zapoznać się z wszystkimi warunkami, najlepiej po prostu zajrzeć do regulaminu świadczenia usług, który dostępny jest na stronie.

Czy warto spróbować jedną z diet?

Każda próba zrzucenia zbędnych kilogramów jest naszym zdaniem godna pochwalenia. Chodzi nie tylko o lepszy wygląd, ale przede wszystkim o dobre zdrowie. Za skorzystaniem z usług tego serwisu przemawia na pewno udzielana przez firmę gwarancja. Naturalnie jednak sami musicie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy taka oferta jest właśnie dla Was.

Czy i gdzie warto zamówić?

Zrzucenie zbędnych kilogramów na pewno wpłynie na nasze lepsze samopoczucie, poprawi nasze zdrowie i z całą pewnością może wydłużyć nam życie. Naszym zdaniem warto więc spróbować pozbyć się paru kilogramów z pomocą takich usług, jakie zapewnia Vitalia, ale decyzja zawsze należy do Was.

Jeśli jednak się zdecydujecie, to pakiety abonamentowe wykupuje się po prostu na stronie vitalia.pl. Do wyboru jest kilka opcji długości abonamentu, zależnie od potrzeb.

Pełny abonament daje nam nie tylko dostęp do diety i opisu produktów, ale i do wielu narzędzi ułatwiających komponowanie posiłków, jak i do pomocy ekspertów z firmy.

Click to rate this post!
[Total: 18 Average: 3.1]

Dieta Vitalia - opinie z forum:

 1. felix_16 pisze:

  Ja korzystam w sumie od niedawna z tej strony, ale jednak jak na razie to jestem zadowolony. Wybrałem sobie taką diete klasyczną bo nie chcałem specjalnie eksperymentować, ale kto wie, może tamtych tez spróbuje bo jak na razie ta się okazuje skuteczna i jestem ogólnie zadowolony z jej efektów. Też się bałem płacić, ale jednak warto.

 2. salsus pisze:

  No mnie to w szczególności podoba się to ze tam można sobie korzystać z takiego fitnessu online czy cos w tym stylu. Chdzi o to ze możesz sobie oglądać filmy instruktarzowe, masz plan treningu i w ogole sporo fajnych rzeczy, wiec jak dla mnie to dobre bo nie mam czasu chodzi do klubu i trenować, a tak robie to kiedy chce. Diet niestety jeszcze nie stosowałem wiec nie wiem w sumie jak to wygląda.

 3. jezyna122 pisze:

  Diety są tam niezłe chociaż niestety jak dla mnie to korzystanie z tego portalu jest po prostu troszeczkę za drogie. Musialem sobie odkładać pieniądze na to, bo nie mam zbyt bogatego budżetu. Ale generalnie nie żałuje tej wydanej kasy. Ja akurat sobie wybrałem te dietę nową 2014 i naprawdę fajna sprawa bo tak naprawdę jem to co do tej pory tylko odpowiednio dobrane, są plany żywieniowe i spor ciekawych narzędzi. Jakby tylko cena była rozsądniejsza to już w ogóle byłoby super.

 4. elviscox pisze:

  Biorąc pod uwagę to wszystko co można znaleźć na tej stronie, w sensie te dodatkowe narzędzia powiązane z dietą to uważam, że wcale nie jest tak drogo. Dzieki temu wszystkiemu nie musisz już latac po dietetykach i wydawac majątku na ich konslultacje. Ja tez stosują tadiete z 2014 roku i ewidentnie widze jak chudne, wiec dla mnie to dobra sprawa.

 5. witam serdecznie wszystkich. Poszukuje od jakiegoś czasu opiniie na temat tego portalu vitalia i teraz chciałem się was zapytać co sądziecie o diecie znajdującej się na tym portalu bo może ktoś już miał z nią do czynienia? Naprawde chce schudnąć, ale jak do tej pory nic mi nie pomagalo i dlatego mze tutaj będzie skutecznie.

 6. ciukel pisze:

  to czy dieta zadziała to wydaje mi się ze zależy tak naprawdę od wielu czynników, ale akurat jeśli chodzi o ten portal vitalia to ja faktycznie z niego korzysram i jestem zadowolony z efektów. Stsuje te nowa diete 2014 bo wydala mi się najbardziej lekka, je się tak naprawdę to co do tej pory tylko według okresloncyh planów, i jestem zaskoczony efektami bo naprawdę chudne. Wedlug mnie warto zainwestować w to pieniądze.

 7. lenszard pisze:

  szkoda tylko, ze na przykład roczny dostep do pelnej funkcjonalności tego srwisu jest dość kosztowny bo mój budżet wolny nie jest zbyt okazaly i niestety, ale musialem sobie na to dluzszu czas odkładać pieniądze, ale ostatecznie nie żałuje tego ze kupiłem te abonament. Jestem zadowolony i w sumie tnie mogę powiedzieć złego słowa o tej stronie. Dieta nowa 2014 też jak dla mnie jest skuteczna i może powoli, ale jednak systematycznie gubie te kilogramy.

 8. aspirant2 pisze:

  w sumie całkiem niezła jest ta strona vitalia, ale niestety jeśli chodzi o diety to jeszcze nie zaczalem z nich korzystać. Jak na razie to probuje sobie tych zestawów ćwiczen które można tam znaleźć i w sumie to kupiłem dostep tylko i wyłącznie do tego. Z tych cwiczen to jestem bardzo zadowolony, ale mam znajomego co stosuje którąś z diet i tez sobie bardzo chwali, zresztą ja widze ze sporo już stracil na wadze, wiec mysle ze to dobre miejsce.

 9. bogfl pisze:

  ja to się borykałem z nadwaga kilka lat, a wszystko przez miane pracy, z fizycznej przeszedłem na prace za biurkiem i się zaczęło. Probowalem sporo diet, ale było do niczego i ten portal vitalia polecił mi kumpel. Wybralem sobie diete klasyczną i się jej trzymam i w końcu naprawdę trace na wadze. Faktcznie nie bardzo szybko, ale jednak. Jedyne c mi się nie podoba to ze za dużo tych narzędzi jest i ja się trochę w tym gubie, ale tak poza tym to jestem zadowolony.

 10. krasnal74 pisze:

  a cos wiecej o tej diecie samej w sobie mozecie mi powiedziec?

 11. eowina pisze:

  Ja tez chętnie poznam wasze opinie na temat tego programu vitalia bo naprawdę mnie interesuje ta strona. Z tego co już się dowiedziałem to odchudzanie z nimi jest dość skuteczne, przynajmniej z tego co pisza ludzie po internecie. Naprawdę tak jest czy to tylko zwykle posty reklamowe?

 12. pestka pisze:

  wedlug mnie odchudzanie tam jest naprawdę skuteczne. Sam korzystam z jednego programu diety, a konkretnie to z tej diety klasycznej i naprawdę jestem z tego zadowolony. Ogólnie wygląda to tak, ze jak kupujesz sobie pelny dostep do strony to niejako masz masę różnych narzedzi, które właśnie ułatwiają stosowanie tej diety. Dla mnie fajna sprawa, choć cena troszkę wysoka.

 13. ridix pisze:

  ja wiem czy cena jest taka wysoka? Wlasnie chodzi tu o to, ze te programy do odchudzania na vitalia to masa różnych narzedzi, do których dostep masz oczywiście po zakupie odpowiedniego abonamentu. Dzięki temu ja wiem wszystko o diecie i nie jest już mi potrzeban żadna wizyta u dieteyka, a niestety z tego co sobie policzyelm to jakbym regularnie chodzil do tego lekarza to wydałbym dużo więcej, a sama dieta kllasyczna jest skuteczna w moim przypadku i jestem zadowolony.

 14. valdi pisze:

  jeśli chodzi o mnie to jednak wybrałam ten program diety nowej 2014 i t bardziej mnie satysfakcjonuje bo wydaje mi się, ze z tych wszystkich co można znaleźć na stronie vitalia to ta jest najbardziej przyjazna bo tak naprawdę nie dstawia się swoich ulubionych potraw tylko się je je według określonego harmonogramu. Nie mam w sumie zastrzeżeń, co najwyżej do tego, ze na odpowiedź na maile czeka się strasznie długo, ale to szczegół w sumie.

 15. fttfaa pisze:

  witam. Dowiem się od was czego na temat tego portalu vitalia? Mam zamiar zacząc korzystać z tych diet które tam są bo ponoc skuteczne, ale chciałbym jeszcze dowiedzieć się co wy o nich sądzicie. Warto za te diety płacić czy raczej się to nie opłaca?

 16. pombinha pisze:

  ja kiedyś podliczyłem sobie ile wydałem rocznie na wizyty u dietetyka i wyszła mi naprawdę spora kwota, ale tak naprawdę te diety które mi zaproponowali były zupełnie do niczego…w sensie takim, ze wcale nie sracilem na wadze i tylko wlasnie wydalem dużo pieniędzy. Roczna opłata za dostęp do strony vitalia wychodzi mi dużo niższa, a ten cały kmplet narzedzi powoduje, ze wizyta u dietetyka nie jest już konieczna…powoli gubie na wadze, wiec wydaje mi się, ze warto skorzystać z tej strony.

 17. didimo pisze:

  co do tych narzędzi to faktycznie są całkiem fajne, ale jednak ja mam trochę z tym problemy bo wiele rzeczy jest dla mnie skomplikowana i nie mogłem sobie poradzić z obsługą. Z drugiej jednak strony plusem jest to, ze jak się kontaktowałem z administarcja strony vitalia to udzielali odpowiedzi na moje pytania i sporo wyjaśnili. Teraz korzystam z klasycznej diety i trace powoli na wadze, mam nadzieje, ze będzie lepiej, ale ogolnie jestem już zadowolony.

 18. tirti pisze:

  ja w sumie tez nie mogę złego słowa powiedzieć. Początkowo korzystałem tylko z diety nowa 2014 i powolutku traciłem na wadze. Wolno to szło, ale systematycznie, jednak to pewnie dlatego, ze nie rezygnuje się z wielu posiłków tylko stosuje odpowiedni harmonogram, a to w sumie fajne. Zaczałem jednak teraz jeszcze korzystać z tego fitnessu online i efekty są dużo szybsze dzięki temu.

 19. iceman pisze:

  nie jest źle, obawiałem się właśnie ze wydam dużo pieniędzy na to, a efekty będą żadne, ale jednak okazuje się, ze moje obawy były niepotrzebna. Dieta IGpro dla mnie okazała się najlepsza,. Zreszya w ogóle przydatny jest ten system punktowy, który wymyślili bo nie trzeba kalkulatorem dodawać kalorii ttlko potrawy mają swoje oceny i szybko się t sumuje żeby ustalić odpowiedni posiłek danego dnia. Dla mnie spoko sprawa.

 20. papix pisze:

  Tam są jeszcze dodtakowe możliwości możesz sobie np. sama utworzyć wyzwanie albo dołączyć do już istniejącego to fajnie motywuje łatwiej w grupie wytrzymać taką dietę.

 21. sosiu pisze:

  na przykład zeby nie jesc slodyczy przez miesiac albo zeby przebiec iles kilometrow w ciagu roku

 22. marilla pisze:

  są tez grupy wsparcia i forum, tam masz mnóstwo informacji

 23. bidek pisze:

  wszystko pięknie, to niech teraz któraś napisze czy to wszystko działa czy to kolejny pic na wode fotomontaż, bo to płatne jest o i le dobrze zauważyłam ;p

 24. swojak pisze:

  to najpierw może zrób sobie taką bezpłatną diagnozę i zobaczysz jak to działa, wypełniasz formularz i ze strony przysyłają ci ocenę, tam jest też podane w jakim czasie powinnas zrzucić swoją nadwagę w zależności od tempa jakie sobie narzucisz

 25. motywuje w odchudzaniu pasek postępu, na górze go masz jak się zalogujesz, raz na tydzień robisz pomiary i zapisujesz w dzienniczku a potem ci wyświetla

 26. Gabriela pisze:

  Polecam w 100% Korzystam od lutego i schudlam już 10 kg. Potrawy są lekkie i smaczne. W dodatku jak czegoś nie lubię zawsze mogę skorzystac z opcji wymiany potrawy lub zamiennika. Aplikacja jest prosta i czytelna.

 27. rafalmro pisze:

  Macie jakieś doświadczenia z tą dietą dedykowaną parom? Właśnie u nas jest taki problem, że plany żywieniowe różnią się tak drastycznie, że po prostu masa czasu schodzi na szykowanie tych posiłków…masakra jakaś ;/ dajcie znać jak to wygląda z programem żywieniowym vitalii.

 28. markiza25 pisze:

  jak wygląda kwestia tych abonamentów? Jeśli wykupię na przykład dostęp do serwisu na jeden miesiąc i potem nie zapłacę za kolejny to nie przyjdą żadne wezwania do zapłaty? Nie ma tam jakiejś umowy zobowiązującej do opłacania????

 29. sooya pisze:

  dziewczyny, pochwalcie się proszę jakie są wasze efekty odchudzania z programami z tego serwisu 😉 Ja po ciąży już wiele miesięcy i mam problem z nadwagą, nie mogę zrzucić tych kilogramów…

 30. U mnie od 22 lutego spadek 7 kg, jestem zadowolona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *