meble vox – co o tym sądzicie ?

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Znajdę tutaj przypadkiem jakieś osoby, które miały styczność z tymi meblami vox? Niedawno byłem w salonie firmowym i urzekły mnie kurcze te meble. Ciekaw jestem tylko czy się nie rozpadają po kilku miesiącach, a że cena wysoka to obawy mam większe. Co o nich sądzicie? Pytam szczególnie tych co od wielu lat je mają.

Wasze komentarze:

  1. No to ja akurat wcale nie uważam, że cena jest zbyt wysoka, ale faktycznie dopiero teraz mam takie zdanie o tych meblach vox. Początkowo też się trochę obawiałem, ale 2.5 roku minęło, a meble wyglądają dosłownie jak nówki z salonu…specjalnie nie dbam o nie, od czasu do czasu umyje i w sumie tyle. Na pewno są wykonane solidnie bo poprzednie meble już poroku pogibiły rączki, a zawiasy zaczęły się odrywać. Tutaj tak nie ma, więc według mnie warto je sobie kupić, ale oczywiście to moje zdanie. Z teg co wiem to jednak ludzie sobie je chwalą.

    Odpowiedz
  2. Ja miałem troszkę problem z tym żeby zareklamować te meble kurcze. Nie jest to jednak do końca wina marnej jakości mebli vox bo te po prostu uszkodzili mi w czasie transportu. Jak chciałem to do nich zgłosić to kilka dni nie odbierali i myslalem ze to oszusty, ale potem mnie przeprosili ze mieli awarie i coś tam. Dostałem nawet takie miły dodatek do gwarancji, wieć się popisali. Co do samych mebli to nie mam zastrzeń.Faktycznie konstrukcja solidna i na tyle na ile się nzma to zrobione sa z dobrych materiałów. Łatwo się je czyści i d tego wygodne jest to, że konstrukcja modułowa daje dużo możliwości na zmianę konfiguracji. Generalnie spoko, długi mają czas dostawy, ale to już szczegół w sumie bo liczy się jakość mebla.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz