Nju Mobile – naprawdę konkurencyjna oferta?

Nju Mobile to nowa marka telefonii komórkowej, należąca do PTK Centertel, której właścicielem jest Orange. Oferta Nju Mobile skierowana jest do osób prywatnych, siec nie posiada oferty dla firm. Nju Mobile wychodzi naprzeciw potrzebom tych osób, które nie chcą wiązać się długoterminowymi umowami.

Najniższy abonament to 9 złotych, w ramach, którego klient może korzystać z nielimitowanych sms-ów do wszystkich sieci, abonament wysokości 19 złotych daje możliwość wykorzystania 1GB dostępu do Internetu, a abonament 29 złotych, do nielimitowanych połączeń, do wszystkich sieci, sumując najwyższy abonament to 57 złotych.

Nju Mobile – TYLKO dzisiaj 24.06.24 – oferta promocyjna. Kliknij

Z kolei oferta na kartę daje możliwość nielimitowanego wysyłania sms, mms i wykonywania połączeń do wszystkich sieci, za 2 złote na tydzień, żeby włączyć usługę no limit trzeba codziennie wydać 2 złote. Sieć dysponuje dwoma opcjami płacenia pre-paid i post-paid.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 3.7]

Nju mobile - opinie z forum:

 1. nori pisze:

  czy ktoś z Was korzysta z tej oferty?

 2. nood pisze:

  Kochani, wiecie co to jest nju mobile? Właczam dzisiaj tv i jakiś żóły glutek zaczął tańczyć i grać na gitarze…Domyślam się, że to jakiś nowy operator komórkowy, ale chętnie poznam wasze opinie o nju mobile bo nie wiem o nich nic, a niedługo planuje zmienić operatora. Nigdy nie wiadomo czy t nie jacyć oszuści dlatego wole się was spytac.

 3. gavlos pisze:

  Heh, az dziwne ze jeszcze o nich nie słyszalas bo niby nowy operator, ale w sumie trochę miesięcy już jest na rynku. W każdym bądź razie moja dziewczyna ma u nich abo i nie narzeka. Nie wydaje mi się żeby oszukiwali bo oni sa odłamem chyba z innej duże sieci, tak mi się wydaje przynajmniej.

 4. ilsa pisze:

  Tak, od pomarańczowych są, ale oferty jak dla mnie mają niezłą. Możesz być zawiedziony tylko jeśli chodzi o internet bo tutaj faktycznie tak średnio cenowo, ale połączenia na komórki, plus esy i [połączenia na stacjonarne to wygląda nieźle.

 5. przybysz1969 pisze:

  A nju mobile ma duży zasięg czy nie spodziewać się wielkiego szału? Mieszkamw dużym mieście, ale trochę podróżuję dlatego pytam czy warto czy nie gubi się zasięg ciągle?

 6. gryson pisze:

  A nju mobile ma duży zasięg czy nie spodziewać się wielkiego szału? Mieszkamw dużym mieście, ale trochę podróżuję dlatego pytam czy warto czy nie gubi się zasięg ciągle?

 7. marilla pisze:

  No zasięg idzie od pomarańczowych, wiec powinien być całkiem niezły. Ja jestem w sumie zadowolony, w górach mi trochę gubi zasięg, ale to chyba każda sieć tak ma. Windami nie jezdze to nie wiem, a w domu mam dobry zasięg od nich.

 8. Co sądzicie o tych reklamach nju mobile bo mnie się bardzo podobają? 

 9. liliana pisze:

  E tam, reklama mało wazna, ważne jak operator sobie radzi. I wlasnie mam pytanie jak można do nich przenieść numer od innego operatora i w ogóle to gdzie jest jakiś sklep nju mobile bo nic nie mogę znaleźć…

 10. sztefek pisze:

  Ja nie widziałem stacjonarnych sklepów nju mobile. Wiem tyle, ze na stronie internetowej można sobie zamawiać abonamenty, czyli jak chcesz to musisz wejść na njumobile.pl i tam zlozyc zamówienie.

 11. moczul pisze:

  Tam na tej stronie można przenieść tez numer jak chcesz. Po prostu wpiujesz odpowiednie dane do przeniesienia i już. Opłat chyba nie ma za to.

 12. papix pisze:

  No dobra, a gdzie można kupic nju mobile z jakimś telefonem bo tego na stronie nie widze? Pytam bo komentarze o tej firmie są niezłe i sam zastanawam się czy nie brać 

 13. bidek pisze:

  Nie da się kupić oferty z telefonem, z tego co wiem to oni nie sprzedają telefonów. Możesz sobie kupic jakiś abonament lub po prostu karte, a telefon to już na wlasną rękę i tyle.

 14. lookw pisze:

  No nie ma w ofercie telefonów i domyślam się ze dlatego jest tanio, do tego jeszcz brak punktów stacjodanych tez obniza ceny.

 15. Nju mobile – TYLKO dzisiaj 24.06.24 ceny promocyjne. Kliknij

 16. kwiecien pisze:

  A wiecie czy na firmę da się wziąć ofertę nju mobile? Jak tak to dajcie znać jak wyglądają ceny w tym wypadku bo nigdzie nie widzę takiego czegoś…

 17. lordsphinx pisze:

  Z tego co ja się orientuje to nie da się wziąć oferty na firmę. Tam chyba jest informacja, ze oferta dla klientów indywidualnych. Pewnie możesz sobie co najwyżej faktury wystawiać i potem rozliczać się odpowiednio z tego, ale oferty dopasowanej typowo do firmy chyba nie ma.

 18. smola pisze:

  Wiecie czy te ceny w nju mobile to są na stałe czy tylko promocja czasowa i potem płaci się dużo więcej? Dobrze to wygląda, ale nie che się dac nabić w butelę.

 19. groszek67 pisze:

  Nie mogę założyć konta na njumobile.pl. Zakladam konto wszystko ok, ale nie przychodzi mi link aktywacyjny na pocztę e-mail?

 20. fotoman pisze:

  Zobacz w spamie i czy w ogole dobrego e-maila podajesz.

 21. valdi pisze:

  Sprobuj na innej poczcie, czasami takie linki z niewiadomych powodow nie przychodzą na dana pocztę a na inna już nie ma problemu.

 22. tsz01 pisze:

  Jak zablokowac jakis numer, żeby nie mogl dzwonic i pisac sms?

 23. duwa pisze:

  To się nie ma od operatora. Masz w telefonie taka opcję czarna lista. Dodaj tam numer i problem z głowy, poszukaj na bank jest taka opcja w każdym telefonie, sieci do tego nie mieszaj.

 24. wkamarek pisze:

  Interesuje mnie oferta w tandemie za 19zł. Czyli miesięcznie byloby to 38zł. Tylko ze obawiam się jaiegos drobnego druczku bo to az niemożliwe żeby była taka dobra oferta.

 25. pestka pisze:

  Czemu niemożliwe, tak wlasnie jest. Tylko oba nr musza być zarejestrowane na jedną osobę.

 26. elel pisze:

  Wczytaj się wszystko jest napisane. Za dodatkowe usługi normalnie placisz, ale jak masz nie wiem meza, syna czy przyjaciela i w zasadzie tylko miedzy sobą się kontaktujecie to oferta bardzo korzystna jest.

 27. juiceone pisze:

  Ja to mam i mogę polecic. Piszę praktycznie tylko z dziewczyną i nam się taka opcja opłaca.

 28. pablo_ust pisze:

  Jak to jest z tą promocją „ PO WIEKI”?

 29. cezzar81 pisze:

  Tak jak pisze operator, masz konto wazne po wieki po doladownaiu.

 30. salata102 pisze:

  Bezterminowa ważność konta już po pierwszym doladowniu. Jak dlugo nie doładowujesz konta to nju wysyla smsa na którego musisz odpowiedziec bezpłatnie inaczej zablokuj ci konto. Taki sposób sprawdzenia czy numer jest w uzyciu jeszcze, żeby nie blokowac numerow.

 31. a-skal pisze:

  Dopóki nie stracisz kasy z konta to jest ono wazne.

 32. Kienes pisze:

  A jak w roamingu ?
  Jestem niecałe 3 tygodnie w miesiacu,
  w Niemczech. T mobile mnie nie naliczał przez ostatnie 3 lata, aż do sierpnia i nagle jeb 500,00

  1. Roming w abonamencie jest całkiem dobry . Jestem w nju dosyć sporo . Co roku na 2 tygodniowych wyjazdach i liczone jest jak w kraju . Jak miałem wyjazdy do krajów z poza romingu wykorzystywałem wifi calling i naliczne było tak samo jak w kraju . Obecnie są spore promocje więc polecam . Atutem jest też to że można zrezygnować w każdej chwili z miesięcznym wypowiedzeniem.

 33. Wojtek pisze:

  Porposiłem o kontakt z obsługą klineta i do dwóch dni miał się ktoś ze mną skontaktować, nikt tego nie zrobił. Doładowałem konto na 30 zł i automatycznie (bez mojej zgody) pieniądze te poszły na zakup pakietu, który miałem tylko przez 3 dni. Po jego wyłączeniu straciłem „przywileje” z tego pakietu natychmiast i naliczanie zostało włączone na standardowe bez informowania mnie o tym. Przy wyłączaniu pakietu była podana tylko informacja o jego deaktywacji, co można było zrozumieć jako wyłączenie automatycznego pobierania środków na zakup tego pakietu. Niekompetencja i nieuczciwość to jedyne słowa dla określenia tej pseudo firmy. Kolejny stracony klient i to za 29 zł. Brawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *