Jak stwierdzić ile tak naprawdę dziewczyna ma lat?

Dzisiaj zdecydowaliśmy się na poruszenie dość kontrowersyjnego tematu, czyli jak mężczyzna może stwierdzić, ile dziewczyna, którą poznał może mieć lat. Jak się okazuje nie jest to wcale takie proste, bo dziewczyny chętnie kłamią, że maja już osiemnaście lat, a tak naprawdę okazuje się, że mają piętnaście lat. W dzisiejszych czasach nastolatki przekraczają granice, które wcześniej były nie dopuszczalne mocny makijaż, farbowane włosy, obcisłe i krótkie spódniczki oraz duży dekolt. Do tego chodzenie do klubów i zabawa do białego rana. Młode nastolatki specjalnie się postarzają. Robią to bardzo świadomie, może nie wszystkie, ale na pewno większość.

Do tego zachowują się bardzo prowokująco. Jak więc, mężczyzna ma rozpoznać, ile ta dziewczyna ma lat. Nastolatki w dzisiejszych czasach szybciej dojrzewają, a odpowiedni makijaż i strój jeszcze bardziej im dodaje lat. Także raczej rozpoznanie po wyglądzie wieku dziewczyny jest mało prawdopodobne.

Można się zapytać po prostu ile ma lat, ale powie jak będzie chciała, a jak nie to skłamie. Można również spróbować się zorientować po rozmowie, ale nastolatki potrafią się zachowywać bardzo dojrzale. Innym sposobem jest po proszenie o dowód, ale to jest mało taktowne zwłaszcza, jak się chce z tą dziewczyną nawiązać znajomość.

Co więc zrobić? Liczyć po prostu na to, że dziewczyna nie będzie ukrywała ile ma lat, jeżeli zależy jej na prawdziwym, dojrzałym związku. W innym przypadku szkoda sobie zawracać głowy i tracić czas.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze komentarze:

  1. marcin pisze:

    No moj kolega dał sie nabrac. dziewczyna mu sciemniała przez miesiac ze ma osiemnascie lat, a tak naprawde czternascie. Dopiero sie wydało jak spotkali jej rodzicow na miescie. Chłopak był w strasznym szoku. Zresztą ja tez bylem pewien ze jest starsza;d

  2. Robert pisze:

    Mialem to samo, Okazaki sie ze na 15 lat gdy urodzila pierwsze dziecko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *