Orange.pl – czy warto spróbować?

Strona orange.pl
Strona orange.pl
Orange jest operatorem oferującym usługi telekomunikacyjne. Na rynku polskim Orange istnieje od ośmiu lat. Sieć należy do grupy France Telecom, która działa na rynku telekomunikacyjnym. Orange Polska jest największą grupą działającą w Europie Centralnej, która świadczy usługi telekomunikacyjne.

Swoją działalność prowadzi od osiemnastu lat. Firma powstała w Wielkiej Brytanii. W 1999 roku rozpoczęła działalność międzynarodową. Najpierw pojawia się na rynku austriackim, belgijskim, izraelskim, australijskim, indyjskim. W tym samym roku Orange kupuje firma Mannesmann, a następnie Vodafone.

W 2000 roku markę Orange przejmuje France Telecom. Orange oferuje swoim klientom: telefonię komórkową, stacjonarną, Internet mobilny, Internet stacjonarny oraz telewizję. W przypadku telefonii mobilnej użytkownik ma do wyboru następujące pakiety: Smart Plan Multi, Smart Plan Halo, Smart Plan Mix lub Rozmowy bez limitu.

Natomiast w przypadku telefonii stacjonarnej do wyboru jest: Plan na każdy dzień, Plan na każdy wieczór i weekend, Plan na każdą kieszeń, Plan przyjazny, Plan telefon HD oraz Plan Neofon. Zaś, jeżeli chodzi o telefon stacjonarny to do wyboru są cztery prędkości transmisji danych do abonenta: do 10 Mb/s, do 20 Mb/s, do 40 Mb/s oraz do 80 Mb/s.

Dostępny jest również Internet mobilny w dwóch wersjach: na abonament lub na kartę. W przypadku telewizji użytkownik ma do wyboru dwie propozycje. Pierwsza to FunPack HD, w której klient ma Internet, telewizję i telefon razem. Druga opcja to Neostrada z TV, czyli jak sama nazwa wskazuje Internet stacjonarny z telewizją ( 79 kanałów).

Orange.pl - opinie z forum:

    • Ja mam na abonament za ok. 50 zł no i jestem w miare zadowolony;p Oczywiscie zawsze moglyby byc lepsze promocje ale przynajmniej zasieg mam a z tym u mnie ciezko xD. Moze zastanow sie czy abonament Ci sie nie bedzie bardziej oplacał;) ale przy opcji na karte z tego co wiem tez mają jakies promocje

  1. do tej pory nie lubiłam specjalnie oferty orangu, ale okazuje się, ze na stronie maja atraklcyjniesze propozycje, skorzystałam i musze przyznać, ze jestem zadowolona.

  2. Dobrze zaprojektowana strona, niektórzy operatorz komórkowi przesadzaja z trescia, a tutaj jest to sensownie rozlozone, oferta lepsza niż w salonach, ale to chyba norma

  3. Zawsze myslalem ze w rozmowie z pracownikiem można cos wynegocjować, ale dupa tam, na tej stronie dostałem lepsza oferte, dziwne, ale polecam strone bo warto.

Dodaj komentarz