Play.pl – czy warto?

Strona play.pl
Strona play.pl
Play jest siecią telefonii komórkowej. Sieć założyła firma Netia Mobile, która w 2005 roku zmieniła nazwę na P4. Play na rynku istnieje od sześciu lat. Rok później z usług sieci korzysta milion użytkowników. W tym samym roku Play poszerza swoją ofertę o Internet mobilny.

W 2009 roku liczba klientów powiększyła się o dwa miliony i wynosiła już trzy miliony. Również w 2009 roku wprowadzono do oferty Play Fresh. W 2011 roku z usług sieci korzystało sześć milionów użytkowników, a w połowie 2012 roku ta liczba wynosiła prawie osiem milionów.

Play korzysta z pasma: EGSM 900, UMTS 900 oraz UMTS 2100. Sieć oferuje swoim użytkownikom możliwość korzystania z usług telefonii komórkowej w wersji abonamentowej, na kartę oraz mixie. W przypadku abonamentu do wyboru są cztery opcje: Formuła S, Formuła M, Formuła L oraz Formuła 4.0.  W pakiecie Formuła M i L są pakiety złotówek. Można wybrać opcję abonamentową z telefonem lub bez telefonu.

W mixie do wyboru jest opcja z pakietem lub bez. Jeżeli decyduje się na opcję z pakietem to można wybierać z pośród trzech kwot comiesięcznych doładowań: 39 zł, 54 zł lub 69 zł. Natomiast w przypadku opcji bez pakietu kwoty comiesięcznych doładowań wynoszą: 15 zł, 30 zł. 45 zł lub 60 zł.

Zaś użytkownicy, którzy wybierają opcję na kartę mają do wyboru: Play na kartę, Play na kartę Rok Ważności konta lub Red bull Mobile na kartę. Oprócz usług telefonicznych sieć ma również w ofercie Internet mobilny. W tym przypadku można wybierać pomiędzy opcją Internetu na kartę (o wartości 9 zł, 19 zł, 129 zł lub 399 zł) lub na abonament (do wyboru wersja z modemem, laptopem lub bez.)

Play.pl - opinie z forum:

    • Moim zdaniem zdecydowanie bardziej w playu sie oplaca abonamnet na firme od indywidualnego. Porównaj sobie oferty. Ja niestety nie mam takiej mozliwosci bo nie mam firmy no i musze korzystac z opcji indywidualnych. nie są najgorsze ale firmowe lepsze;p

  1. strona jak dla mnie jest trochę przesycona trescian i nakombinowana z tymi wszystkimi bajerami bo ciężko się po niej poruszać, oferta jednak w wielu przypadkach lepsza niż w salonach playa

  2. Jak ktoś chce taniej telefon w play mieć to lepiej wlasnie na tej swtronie kupic, salony chyba dowalaja sobie prowizje, ja za swój dałem 150zł mnij na stronie niż w salonie

  3. bardzo pomocne forum mają na tej stronie, co do oferty to bogata, ale strona niestety dość skomplikowana ciężko czasem mi dotrzeć do pewnych rzeczy.

  4. Mają bałaamn w egulaminach na tej stronie, długo szukałem do swojej oferty. Na pewno jednak warto przez strone kupować oferty bo są ansze i często z bonusami

Dodaj komentarz