Vitalia.pl – czy warto skorzystać?

Strona vitalia.pl
Strona vitalia.pl
Vitalia.pl jest serwisem skierowanym do osób, które chcą się pozbyć nadprogramowych kilogramów. Portal oferuje swoim użytkownikom różne diety stworzone przez dietetyków i innych specjalistów. Właścicielem serwisu jest firma Symetria, która swoją siedzibę ma w Poznaniu.

Serwis oferuje swoim klientom możliwość konsultacji z ekspertami z dziedziny dietetyki. W ofercie Vitalii jest sześć różnych diet. Pierwsza z nich to Smacznie Dopasowana. Ta diet jest skierowana do osób, które chcą schudnąć, ale nic chcą chodzić głodne.

Według serwisu odpowiednio skomponowane posiłki tej diety mają za zadanie sprawić, że osoba, która ją będzie stosować schudnie, ale również nie będzie czuła głodu, będzie miała więcej siły i energii oraz dostarczy swojemu organizmowi niezbędne składniki odżywcze.

W ciągu tygodnia będąc na tej diecie można schudnąć jeden kilogram. Drugą propozycją jest dieta Vitalekka. Jest ona skierowana do osób, które chcą, żeby posiłki przez nich spożywane miały małą ilość tłuszczu i cholesterolu. Dieta ta wyklucza tłuszcze nasycone oraz potrawy smażone.

Vitalekka jest odpowiednio zbilansowana, dzięki czemu dostarcza się organizmowi niezbędne składniki odżywcze. Z tą dietą można schudnąć również jeden kilogram na tydzień, czyli cztery kilogramy w ciągu miesiąca. Kolejna opcja to dieta Siła Błonnika. Jest dla osób, które mają problem będąc na diecie z poskromieniem swojego apetytu.

Ta dieta dostarcza organizmowi duże ilości błonnika, dzięki czemu osoba ją stosująca nie czuje głodu. Poza tym dieta sprawia, że organizm ma więcej energii. W diecie dominują owoce i warzywa. Kolejna opcja to Zdrowe Serce.

Ta dieta jest skierowana do osób, które obawiają się, że mogą pojawić się u nich choroby serca i chcą zmniejszyć ryzyko ich wystąpienia. Dieta ta koncentruje się na ograniczeniu ilości tłuszczu i soli w potrawach. Za to bogata jest w rośliny strączkowe oraz owoce.

Serwis oferuje jeszcze dwie diety. Pierwsza z nich to Rzucam Palenie, która ma za zadanie ułatwić odstawienie papierosów bez nadwagi. A druga dieta to Trzymaj Wagę, której celem jest utrzymanie osiągniętej wagi i uniknięcie efektu jo-jo.

Vitalia.pl - opinie z forum:

    • Ewka powiem tak żadna dieta nie bedzie skuteczna, jak człowiek sie ostro za siebie nie weźmie. Ogolnie dieta jest w porządku bo przynajmniej wiadomo co ma sie jesc, jak to zrobic i wszystko jest dopasowane. Nie wolno jednak podjadac no i trzeba cwiczyc, chociaz troche.

  1. W zasadzie to jestem zadowolona z tej diety, zmieniłam w niej dosłownie jedna rzecz tylko bo średnio mi pasowala, ale to po konsultacji z dietetykiem.

  2. mnie tam się ta dieta podoba, można się najeść jak człowiek, nie ma takiej drakońskie diety ze woda i szczypiorek…kilogramy powoli, ale jednak gubie, wiec jest ok.

  3. Troche dużo to wszystko kosztuje, ale dieta okazuje się nawet skuteczna, podoba mi się to, ze nie je się takiego byle czego, w miare normalnie.

  4. w zasadzie jestem zadowolona z diety, długo czeka się na pierwsze efekty, wolno te kilogramy schodzą, ale w sumie je się w miare normalnie, wiec nie ma co się dziwic.

Strona Vitalia.pl

Dodaj komentarz