etutor – czy warto ??

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Mam pytanie dop ludzi, któr korzystali lub korzystają z tego kursu online etutor, konkretnie chodzi mi o języka angielski. Według Was warto się w to bawić? Można się tam czegoś konkretnego nauczyć? Ja muszę zacząć od absolutnych podstaw swoją naukę.

Komentarze:

  1. Według mnie można się trochę nauczyć, sam byłem zielony z anglika i kupiłem sobie abonament na pół roku. Po 2-3 miesiącach nauczyłem się sporo podstaw i teraz planujesz iścna wyższy poziom. Ogolnie cena jest przystepna, a nauka to wszędzie zależy od twoich checi. Te kursy sa dobrze przygotowane i jak masz czas to się nauczysz.

    Odpowiedz
  2. Ja się uczyłem tam anglika na srednim poziomie i w sumie to jestem zadowolony z poziomu. Na pewno fajne jest to, ze te kursy sa tak zrobione ze łatwo do wszystkiego dotrzeć. Objasnienia, zdjęcia, fiolmy, wymowa, doskonały słownik. Spoko. Poziom nauczania może nie jest najwyższy, ale jak na kurs online to naprawdę jest niezle.

    Odpowiedz
  3. Swego czasu przeglądałem sporo tych różnych kursów online i faktycznie ten etutor jest całkiem niezły. Początkowo miałem problemy z odnalezieniem się w tym wszystkim. Za dużo informacji na raz, trochę to pogmatfane, ale idzie ogarnąć. Ja za takie pieniądze to faktycznie można się dużo nauczyć.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz