feromony the edge – opinie

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Słuchajcie, mam zamiar kupić sobie feromony edge bo trochę o nich czytałem, ale te wszystkie opinie co pisza ludki w internecie sa trochę sprzeczne. Jedni mowia ze super, inni tak średnio i można się w tym wszystkim pogubić. Możecie mi powiedzieć co wy o nich sadzicie, szczeilnie te osoby co stosuja te feromony?

Komentarze:

  1. Wedlug mnie to barczo często jet tak, ze negatywy to pisza ludzie którzy się bawia, a tak naprawdę nie maja o tym pojęcia, albo jakas konkurencja, no tez się kurde nad tym często zastanawiam. Wedlug mnie te edge to niezły stosunek jakości do ceny, znam trochę lepsze feromony, ale wszystkie sa dużo droższe, a tutaj działanie jest na przyzwoitym poziomie a cena naparwde fajna, także ja polecam spokojnie.

    Odpowiedz
  2. Ja to się mogę doczepić tylko do jednej rzeczy, te edge to sa zapachowe feromony i niestety, ale mnie tez zapach jakos specjalnie nie przypadł do gustu, wole jednak kupować takie feromony bez zapach i do tego dobieraj jakies swoje perfumy. Poza zapachem to jednak reszta na plus. Efekty sa zauważalne i dość silne, co fajne to te feromony wyjątkowo długo działają, nie kupowałem wielu rodzai, ale z tych co miałem to działanie tych jest najdluzsze.

    Odpowiedz
  3. Tez się nie mam do czego w sumie doczepić. Na impreze jak ide to latwiej mi jakies laski wyrwac, jest wieksza pewność siebie, a ten zapach to w sumie nie jest taki zły, to zresztą kwestia gustu wiec nie ma się co tego czepiac. Laskom które znam zapach się podoba wiec może kobiety ogolnie lubia taki zapach. Nie wiem, ja stosuje i nie narzekam specjalnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz