Groupon.pl – czy warto skorzystać? Wasze opinie i doświadczenia po zakupach

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Groupon jest serwisem internetowym, który oferuje swoim użytkownikom zakupy grupowe po promocyjnych cenach. Firma swoją działalność rozpoczęła swoją działalność w pięć lat temu. Została założona przez Andrewa Masona. Najpierw Mason na swoim blogu codziennie polecał swoim czytelnikom jakąś ofertę zniżkową. Popularność tych ofert i inwestorzy skłoniły Masona do założenia serwisu z zakupami grupowymi.

Pierwsza nazwa serwisu to Getyorgroupon.pl. Początkowo Groupon zatrudniał siedem osób i prowadził działalność tylko W Chicago. Obecnie firma prowadzi działalność międzynarodową.  Groupon jest dostępny w dwudziestu dwóch krajach na całym świecie. Serwis działa min. na rynku francuskim, izraelskim, rosyjskim, włoskim, szwajcarskim, brazylijskim, greckim, meksykańskim i innych. W Polsce portal rozpoczął swoją działalność od trzech lat. Od listopada 2011 roku spółka jest notowana na giełdzie NASDAQ w Nowym Jorku. Polski Gropon gromadzi oferty z czterdziestu miast.

Użytkownik może sobie wybrać miasto, z którego oferty go interesują. Serwis gromadzi różnego typu oferty, które są podzielone na kategorie shopping, travel oraz inne oferty. W kategorii shopping są oferty różnych produktów takich jak: odzież, galanteria, sprzęt domowy, biżuteria, kosmetyki, sprzęt elektroniczny, obuwie, książki i wiele innych. Kategoria travel gromadzi różne oferty wyjazdów.

Poza tym na portalu można kupić różne usługi takie jak: zabiegi w salonach kosmetycznych lub fryzjerskich, przegląd samochodu, kolacja w restauracji itp. Dla ułatwienia użytkownikom szukania ofert serwis wprowadził jeszcze podziała kategorii na podkategorie. W ramach kategorii shopping użytkownicy wyodrębnione są takie kategorie jak: moda i uroda, elektronika, dom, sport i fitness i inne. W przypadku kategorii travel można wybierać spośród opcji: Polska, zagranica, Last Minute, wakacje lub ferie.

Groupon.pl - opinie użytkowników:

 1. a wycieczki zwłaszcza zagranoczne kupował ktos z grouponem? kuszą mnie ceny ale troche sie boje, co zastane na miejscu? Moglby sie ktos wypowiedziec co i jak?

  Odpowiedz
 2. zazwyczaj chodzimy z męzem do roznych knajpek na romantyczne kolacje poprzez te kupony i do tej pory zawsze czuliśmy się dobrze obsluzeni, wiec uważam, ze lipy nie sprzedają

  Odpowiedz
 3. Raz niestety okazało się, ze kupon na usluge masaży był średnio atrakcyjny, w sensie ze marnie było w samym gabinecie, ale to raz, tak to wszystko było ok do tej pory

  Odpowiedz
 4. w zasadzie myslalem ze szał na zakupy grupowe trochę się konczy, ale tutaj nadal można znalexc ciekawe oferty dlatego czego korzystam i polecam innym

  Odpowiedz

Dodaj komentarz